Xi

Scottie Go! Home

Scottie Go! Home - wyjątkowa gra dla dzieci do samodzielnej nauki programowania!Nie ma wątpliwości, że programowanie należy do najbardziej kluczowych i pożądanych umiejętności XXI wieku. Przez dekady okryta złą sławą nauka informatyki w szkole zaczyna nabierać całkowicie nowego znaczenia. Jednocześnie coraz młodsze dzieci zaczynają interesować się nowymi technologiami, a co za tym idzie - rodzice,Czytaj więcej

 • Producent: BeCREO
 • Data premiery: 2016-12-01
 • Wymiary: 410 x 270
Polecamy podobne produkty

Scottie Go! Home - wyjątkowa gra dla dzieci do samodzielnej nauki programowania!

Nie ma wątpliwości, że programowanie należy do najbardziej kluczowych i pożądanych umiejętności XXI wieku. Przez dekady okryta złą sławą nauka informatyki w szkole zaczyna nabierać całkowicie nowego znaczenia. Jednocześnie coraz młodsze dzieci zaczynają interesować się nowymi technologiami, a co za tym idzie - rodzice, opiekunowie, nauczyciele, pedagodzy poszukują narzędzi do nauki połączonej z zabawą, które rozwiną te zainteresowania i zapewnią dobry trening jakże cennych umiejętności. Z pomocą przychodzi producent BeCREO i grami z serii Scottie Go! - wyjątkowym, bezpiecznym i przyjaznym zestawem, dzięki któremu dzieci mogą nabyć licznych, ważnych dla ich przyszłości kompetencji i umiejętności: podstaw programowania, rozwiązywania skomplikowanych problemów, logicznego myślenia i wielu, wielu innych.

Dla kogo przeznaczona jest gra Scottie Go! Home?

Scottie Go! Home to gra przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia. W ramach zabawy połączonej z nauką dzieci samodzielnie lub w towarzystwie znajomych zdobywają podstawowe umiejętności programowania i kodowania oraz rozwiązywania zadań z pogranicza matematyki i informatyki w ciekawy, bezpieczny, przyjazny i angażujący sposób. Zestaw zawiera elementy grywalizacji, dzięki czemu dzieci rozwiązują kolejne zadania z zapałem i skupieniem, śledzą swoje sukcesy i krok po kroku poznają tajniki podstaw programowania. Przekładając punkt ciężkości ze skomplikowanej teorii na pełną frajdy praktyki, produkt udowadnia, że nauka matematyki i informatyki wcale nie musi być trudna i stresująca - wręcz przeciwnie!

Jak korzystać z gry Scottie Go! Home?

Naszym towarzyszem w korzystaniu z gry Scottie Go! Home jest tytułowy Scottie - sympatyczny, zabawny kosmita, którego pojazd ulega zniszczeniu nad Ziemią, a jego części spadają na wszystkie kontynenty. Zadaniem graczy jest pomóc bohaterowi w zdobywaniu części zamiennych, aby mógł wrócić do domu. Jego lasy zależą od użytkowników i ich umiejętności kodowania, które zdobywamy podczas tworzenia kolejnych programów do wykonania przez bohaterów gry. Scottie Go! Home w unikalny sposób łączy zasady matematyki z czystą frajdą i kreatywnością, a co za tym idzie - naukę z zabawą. Pełna przygód grywalizacja doskonale sprawdzi się podczas samodzielnej zabawy, jak i w towarzystwie przyjaciół, rodzeństwa lub całej rodziny.

Scottie Go! Home - zawartość pudełka

Gra składa się z pudełka zawierającego kartonowe bloczki w kształcie puzzli do nauki programowania oraz aplikacji w formule przystępnego kursu z zadaniami na urządzenia PC lub mobilne - smatfony i tablety. Do nauki programowania będzie zatem potrzebne własne urządzenie, na którym instalujemy specjalną aplikację. Naukę rozpoczynamy od programowania blokowego - używając specjalnych bloczków układamy programy i polecenia wykonywane przez bohaterów w aplikacji. Gra zawiera 60 zadań o rosnącym poziomie trudności. W każdym pudełku znajduje się także dokładna instrukcja obsługi i specjalny kod licencyjny potrzebny do pobrania i zainstalowania aplikacji.

Scottie Go! Home - opinie

Scottie Go! Home to innowacyjne narzędzie edukacyjne, które możemy wykorzystywać w przedszkolu, szkole, domu. Gry z serii są dostępne już w ponad 85 krajach świata i nie bez przyczyny zyskują coraz większą popularność - współpracująca z nauczycielami, ekspertami, instytucjami edukacyjnymi i badawczo-rozwojowymi firma BeCREO stworzyła unikatowe narzędzie łączące naukę z zabawą, które może odmienić życie niejednego dziecka!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2973220
Tytuł
Scottie Go! Home
Producent
Minimalny wiek graczy
6
Rok wydania
2017
Wymiary produktu [mm]
410 x 270
Waga Produktu [kg]
1.42
Długość
270
Głębokość
50
Wysokość
50
Data premiery
2016-12-01
Nasza cena
159,89 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
2 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Agnieszka N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-01
  Jedna z lepszych gier do nauki programowania. Konieczna instalacja bezpłatnej aplikacji na urządzeniu mobilnym.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
0,00 zł
2973220
Ładowanie...