Samozwaniec. Polacy na Kremlu. Tom 3-4
Wojska polskie na Kremlu. Fantastyka? Nie, prawda historyczna!To nie jest politycznie poprawne dzieło, w którym bijemy się w piersi za grzechy przodków, ani pobożna, antymoskiewska agitka. To opowieść o największej awanturniczej wyprawie Polaków, porównywalnej z podbojami hiszpańskich konkwistadorów. Opowieść o wstrząsającym okrucieństwie wojen polsko-moskiewskich i o czasach, gdy szabla i fantazjCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Fabryka słów Sp. z o.o.
- Serie: Orły na Kremlu
- Data premiery: 2023-08-25
- Okładka: zintegrowana
- Liczba stron: 744
- Wymiary: 211 x 150
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3407532
Tytuł
Samozwaniec. Polacy na Kremlu. Tom 3-4
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Liczba stron
744
Typ okładki
zintegrowana
Data premiery
2023-08-25
Rok wydania
2023
Wymiary
211 x 150
Waga
0.68 kg
Wysokość
150 mm
Długość
140 mm
Głębokość
210 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
62,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Samozwaniec. Polacy na Kremlu. Tom 3-4” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









