Samotność i jej obrazy w języku
Książka ta realizuje w pełni żywe wśród językoznawców postulaty badań języka i człowieka, dla którego i dzięki któremu język istnieje. Przedstawiona propozycja badawcza to solidne językoznawstwo humanistyczne. Praca wypełnia metodologiczne postulaty lubelskiej szkoły językoznawczej, która od wielu lat jest znakomicie postrzegana w polskim środowisku naukowym. Sam przedmiot dociekań teoretycznych oCzytaj więcej
- Wydawnictwo: UMCS
- Data premiery: 2014-01-23
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 250
- Wymiary: 241 x 175
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
409526
Tytuł
Samotność i jej obrazy w języku
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
250
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2014-01-23
Rok wydania
2013
Wymiary
241 x 175
Waga
0.48 kg
Wysokość
175 mm
Długość
241 mm
Głębokość
243 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
30,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Samotność i jej obrazy w języku” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









