Samonośne pończochy kobiece białe w czerwone serca
Samonośne pończochy w kolorze białym z czerwonym wzorem serc to połączenie elegancji i subtelnej zmysłowości. Elastyczny materiał doskonale dopasowuje się do nóg, podkreślając ich kształt i zapewniając wygodę noszenia. Samonośna konstrukcja sprawia, że pończochy dobrze trzymają się na miejscu, bez konieczności stosowania dodatkowych elementów. Kontrastowe serduszka nadają całości wyjątkowego charaCzytaj więcej
- Producent: Widmann
- Wymiary: 203 x 137
- Kategorie: Artykuły szkolno-biurowe
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3718022
Tytuł
Samonośne pończochy kobiece białe w czerwone serca
Producent
Wymiary
203 x 137
Wysokość
137 mm
Długość
203 mm
Nasza cena
22,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Samonośne pończochy kobiece białe w czerwone serca” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









