Samoleczenie metodą B.S.M. (książka + CD) (Piotr Lewandowski) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Samoleczenie metodą B.S.M. (książka + CD)

Piotr Lewandowski

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Wydawnictwo Aries
Liczba stron: 48

SUPER CENA

Cena detaliczna: 39,95 zł

25,99 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 22,84 zł 🛈

Opis

Jeśli nie jesteście przekonani, co do możliwości naszego umysłu, koniecznie sięgnijcie po tę książkę! Autor z powodzeniem przekonuje, że można się wyleczyć samemu, nawet z poważnych chorób. Autor - Piotr Lewandowski udowadnia, że można tego dokonać bez pieniędzy i korzystania z pomocy uzdrowicieli.

Lewandowski w odświeżonym wydaniu opisuje niewiarygodną metodę, którą z ogromnym powodzeniem rozpowszechnia już od 25 lat. Jak w skrócie opisać te niewymagające dodatkowych środków finansowych czy umiejętności działania? Wystarczy zakryć ręką ośrodek centralnego układu nerwowego, aby wywołać reakcje lecznicze. To, gdzie są rozmieszczone te ośrodki, autor pokazuje na schematach zamieszczonych w książce. Choć jest to ogromne uproszczenie tego sposobu, warto pamiętać, że opiera się on na prostych ruchach oraz zależnościach występujących w ludzkim organizmie.

Jak działa metoda B.S.M.? To z pewnością zainteresuje czytelników!

Zabiegi metody B.S.M polegają na przykładaniu dłoni (ciała) do czaszki nad ośrodkami kory mózgowej, zawiadującymi chorymi częściami ciała. Promieniowanie wysyłane przez żywą tkankę komórkową dłoni pobudza te ośrodki do rozpoczęcia procesów samoleczenia.

Wydaje się niezbyt skomplikowane? Takie jest w rzeczywistości!

Co ważne i co często podkreśla sam autor metodę B.S.M może stosować każdy. Nie chodzi tu, aby w nią wierzyć, nie trzeba także mieć specjalnych umiejętności energoterapeutycznych. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak trzymać dłonie. Ta technika została dokładnie opisane w książce i pokazana na filmie dołączonym do podręcznika.

W wielkim skrócie można napisać, że polega na wyrównywaniu pola elektromagnetycznego, które zaczyna słabnąć w chorych organach. Pole to zostaje zasilone energią, którą organizm i tak stale wypromieniowuje na zewnątrz. A ponieważ B.S.M działa na mózg, czyli centralny układ nerwowy, będący swoistym akumulatorem i anteną organizmu, dlatego ta ilość promieniowania, którą każdy wydziela, jest wystarczająca dla wyrównania pola.

Autor podkreśla także, że sam nie jest odkrywcą tej metody, lecz z pewności jej największym propagatorem. Rzeczywistym autorem Metody Samoleczenia Bioemanacyjnego Sprzężenia z Mózgiem (B.S.M.) jest pułkownik Eugeniusz Uchnast.

Sam Lewandowski właśnie dzięki tej metodzie wyleczył się z licznych chorób w ciągu półtora miesiąca, chorób które przerwały jego karierą sportowca. Ponad to pozbył się również wrzodów na dwunastnicy. Autor wielokrotnie wyraża wdzięczność wobec Uchnasta, również w ramach podziękowania opisał jego metodę i wydał w formie książki.

Jeśli jesteście zainteresowani także innymi metodami leczenia, sprawdźcie kategorię książek medycznych.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3250426
Tytuł Samoleczenie metodą B.S.M. (książka + CD)
Autor Piotr Lewandowski
Wydawnictwo Wydawnictwo Aries
Liczba stron 48
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 210 x 150
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.13
Cena detaliczna 39,95 zł
Nasza cena 25,99 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Jakub T.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-08-2022 | Recenzja zweryfikowana
Muszę przyznać, że ta książka była naprawdę bardzo ciekawa, nietypowa jeśli chodzi o taką tematykę, bo nie została napisana w stylu amerykańskim. A więc, autor nie wciska czytelnikom, jakichś niewiarygodnych totalnie rzeczy, bez żadnych odniesień do rzeczywistości, a z drugiej tu nie ma badań niewiadomego źródła. Jest trochę odwołań do tekstów kultury, do postaci historycznych i mitologicznych i przekazów, które mają udowadniać, że ta metoda jest stara jak świat. Czy autor mnie przekonał, w dużej mierze tak. Wierzę, że to może działać, ale nie stosowane przez każdego na każdym. Niemniej polecam przeczytać, książka pomimo, że nienowa, dobrze wpisuje się w nurt samoleczenia i siły naszego ciała.

Sonia G.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 03-08-2022 | Recenzja zweryfikowana
Przyznaję, że cała koncepcja jest bardzo interesująca, mówi się, że przecież nie znamy w pełni możliwości naszego organizmu, a temat samoleczenia nie jest przecież jakimś novum. Uważam, że książkę warto przeczytać, jako ciekawostkę, jako podręcznik tej metody, czy w końcu jako zapis doświadczeń autora w leczeniu tą właśnie metodą. Jeśli ktoś się interesuje niekonwencjonalnymi metoda, ta książka jest jak najbardziej dla niego. Takie tematy wymagają jednak pewnej otwartości, nie ma się co oszukiwać. Pozycja bardzo OK, dla mnie 4/5

Bernadeta N.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 31-07-2022 | Recenzja zweryfikowana
Muszę przyznać, że książka jest ciekawa, choć mocno intrygująca. Myślę jednak, że jeśli pokłada się w wiarę w niekonwencjonalne metody, to one działają, choć za nic nie zrezygnowałabym z próbo konwencjonalnego leczenia :) Autor ciekawie opisuje metodę samoleczenia, która w dużej mierze wykorzystuje wyrównywaniu pola elektromagnetycznego. Brzmi czarodziejsko i pewno fizycy mieliby swoje zdanie na ten temat. Niemniej uważam, że książka jest szalenie ciekawa i warto zapoznać się z tą metodą, po prostu dla interesującej lektury, a może i faktycznego wykorzystania.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
10. lutego, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
10. lutego, piątek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
10. lutego, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
10. lutego, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
10. lutego, piątek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
10. lutego, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
10. lutego, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
10. lutego, piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...