Xi

LASSE, MAJA I WSZYSTKIE TAJEMNICE VALLEBY

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai działa pełną parą! Mieszkańcy małego miasteczka o nazwie Valleby często szukają pomocy u dwójki młodych detektywów, bo wiedzą, że dla tych dzieciaków nie ma rzeczy niemożliwych. Lasse i Maja chodzą do jednej klasy, przyjaźnią się i oboje są obdarzeni niezwykłym zmysłem dedukcji oraz zdolnościami analitycznymi. Są bystrzy, odpowiedzialni i odważni. W czasie wolnym z wielkim entuzjazmem rozwiązują rozmaite zagadki kryminalne. Bacznie obserwują rzeczywistość i celnie trafiają w źródło problemów klientów, którzy się do nich zgłaszają. Z sukcesem łapią rzezimieszków, kieszonkowców i oszustów (nawet oszustów matrymonialnych!). Są tak skuteczni w działaniu, że po pomoc zgłasza się do nich nawet miejscowa policja!

PRAWDZIWY FENOMEN CZYTELNICZY

Szwedzka seria detektywistyczna autorstwa Martina Widmarka zyskała olbrzymią popularność wśród dzieci i młodzieży na całym świecie. Młodzi czytelnicy pokochali opowiadania o parze detektywów i ochoczo sięgają po kolejne tomy bestsellerowego cyklu. Pierwszy tom "Biura detektywistycznego Lassego i Mai" ukazał się w Polsce w 2008 r. nakładem Wydawnictwa Zakamarki. Do końca 2020 r. na rodzimym rynku wydawniczym pojawiło się 28 książek serii podstawowej i kilka dodatkowych tytułów. Seria szybko stała się międzynarodowym fenomenem. Na jej podstawie powstało kilka filmów pełnometrażowych i seriali. Fani Lassego i Mai mogą również nabyć gry, puzzle i zabawki nawiązujące do ulubionych książek.

"BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI" W NOWEJ ODSŁONIE

"Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy" to zupełnie nowa odsłona przygód młodych bystrzaków. Historie w formie komiksu spodobają się zarówno miłośnikom serii jak i osobom, które do tej pory nie sięgnęły po opowiadania Widmarka. Intrygująca fabuła, prosty język, zabawne ilustracje stworzone przez niezawodną Helenę Willis, przekonają do lektury nawet największych przeciwników książek. Przejrzysty układ stron pozwala dzieciom odnaleźć prawdziwą przyjemność w czytaniu. Odbiorcy chętnie sami podejmują wyzwanie detektywistyczne i wspólnie z bohaterami książek szukają rozwiązań zagadek.

Tytuł zawiera 4 niepublikowane dotąd opowiadania:

  • "Sabotaż w punkcie skupu."

  • "Zmarznięte duszyczki."

  • "Uciekający puchar."

  • "Awantura o Jasia i Małgosię."

Eleganckie wydanie w twardej oprawie znakomicie nadaje się na wartościowy prezent dla dzieci w wieku szkolnym.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3020555
Ładowanie...