Rzeczy mówią do rzeczy, a nie od rzeczy
Jeśli czasem się martwisz, że mówisz od rzeczy - nie przejmuj się; możesz sięgnąć po tę książkę i pomówić do rzeczy. Możesz także posłuchać, co one mają do powiedzenia sobie nawzajem - bez strachu, że będzie to niedorzeczne: rzeczy bowiem, nie tylko w tej książce, mówią bardzo do rzeczy. "To ja, grzebień, panie i panowie, Lubicie, jak was głaszczę po głowie? Panie czeszą się zapamiętale,Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
- Data premiery: 2025-12-19
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 106
- Wymiary: 213 x 148
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3709727
Tytuł
Rzeczy mówią do rzeczy, a nie od rzeczy
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
106
Typ okładki
miękka
Wydanie
2
Data premiery
2025-12-19
Rok wydania
2025
Wymiary
213 x 148
Waga
0.18 kg
Wysokość
148 mm
Długość
213 mm
Nasza cena
35,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Rzeczy mówią do rzeczy, a nie od rzeczy” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










