Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Rozmawialnik - czas z dzieckiem

"Rozmawialnik - czas z dzieckiem" to zestaw kart dla całej rodziny, pomagający w pogłębianiu relacji rodzinnych. Estetycznie zaprojektowane karty zachęcają rodziców i dzieci do prowadzenia rozmów na ważne tematy. Ułatwiają wyrażenie zainteresowania innym człowiekiem oraz umożliwiają dobre zrozumienie jego potrzeb i charakteru. 40 kart z pytaniami, umieszczonych w ładnym pudełku, sprawdza się podczCzytaj więcej

 • Data premiery: 2022-08-02
 • Wymiary: 108 x 76
 • Kategorie: Gry planszowe

"Rozmawialnik - czas z dzieckiem" to zestaw kart dla całej rodziny, pomagający w pogłębianiu relacji rodzinnych. Estetycznie zaprojektowane karty zachęcają rodziców i dzieci do prowadzenia rozmów na ważne tematy. Ułatwiają wyrażenie zainteresowania innym człowiekiem oraz umożliwiają dobre zrozumienie jego potrzeb i charakteru. 40 kart z pytaniami, umieszczonych w ładnym pudełku, sprawdza się podczas rodzinnych wieczorów. Zadbaj już teraz o dobre relacje z rodziną oraz korzystaj z pomocy praktycznych kart!

Dbanie o relacje międzyludzkie to podstawowa potrzeba każdego człowieka, dzięki której zachowuje dobre zdrowe i poczucie szczęścia. Budowanie trwałej oraz głębokiej więzi rozwija ludzką osobowość. Ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku dzieci, dopiero poznających świat emocji. Odpowiednio prowadzona rozmowa umożliwia wzmacnianie relacji z innym człowiekiem. Prezentowane karty mają ułatwiać prowadzenie wartościowych rozmów z całą rodziną.

Zestaw kart z pytaniami sprawdzi się w relacjach rodziców, cioci, wujka, babci lub dziadka z dziećmi. Dzięki temu produktowi możesz poznać poszczególne cechy charakteru, upodobania, a także poglądy rozmówcy. Proste pytania dotyczą codziennych spraw i przemyśleń dziecka. Przy ich pomocy porozmawiacie o czym marzą dzieci, co chciałyby zmienić w relacjach rodzinnych, czym się interesują oraz co uważają za najważniejsze w życiu. Przejrzysta forma kart sprawia, że treść pytania jest jasna i zrozumiała dla uczestników rozmowy niezależnie od wieku. To świetna okazja, by poznać bliżej swoją rodzinę!

Pomysł na Rozmawialnik powstał dzięki Marioli Wołochowicz, wicedyrektor Fundacji Misja Służby Rodzinie, która zainiciowała również powstanie Fundacji Żyj Pełnią Życia. Ta niezwykła osoba marzyła o narzędziu, w praktyczny sposób wzmacniającemu relacje międzyludzkie. W związku z tym powstał pierwszy Rozmawialnik, który okazał się bardzo dobrym produktem. Obecnie możesz go znaleźć w różnych wersjach, przeznaczonych dla wielu grup wiekowych. Jedną z tych wersji jest właśnie "Rozmawialnik - czas z dzieckiem".

Mariola Wołochowicz była dziennikarką, tłumaczką, publicystką i działaczką społeczną, zajmującą się odnową biblijną oraz poradnictwem rodzinnym. Studiowała germanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, a także teologię na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Współpracowała z czasopismami chrześcijańskimi, publikowała książki oraz organizowała działalność Fundacji Misja Służby Rodzinie. Była również współzałożycielką Stowarzyszenia na Rzecz Naturalnego Rodzenia i Karmienia, a ponadto Instytutu Naturalnego Planowania Rodziny.

Szukasz publikacji dotyczących duchowości? Sprawdź w "Religioznawstwo, nauki teologiczne"!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3275833
Tytuł
Rozmawialnik - czas z dzieckiem
Data premiery
2022-08-02
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
108 x 76
Długość
75
Głębokość
105
Wysokość
76
Cena detaliczna
54,99 zł
Nasza cena
42,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,5/5
6 recenzji
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Michał K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-04-30
  Po entuzjastycznym przyjęciu przez żonę pomysłu zakupu Rozmawialnika dla dwojga, poszedłem za ciosem i zdecydowałem się na Rozmawialnik z dzieckiem czyli kontynuację serii. Co cieszy, wydawnictwo utrzymuje wysoki poziom poprzednika. Spędzanie z nim czasu to czysta frajda. Rozmawialnik z dzieckiem to niewielkie, estetycznie wykonane pudełeczko zawierające karty z zagadnieniami czy pytaniami, na które mamy odpowiedzieć. Jak można się domyśleć wspólna gra dostarcza wiele pozytywnych emocji, ale co najważniejsze pozwala lepiej poznać własne dziecko. Rozmawialnik jest pewnym narzędziem, z pomocy którego możemy korzystać na wiele sposobów. Wszystko zależy od naszej kreatywności! :) Najbardziej podoba mi się gra w formie teleturnieju: każdy członek rodziny losuje kartę, czyta pytanie i po kolei każdy udziela odpowiedzi. Dla dzieci jest to atrakcyjna forma, ponieważ mogą poczuć się na równi z rodzicami: nie muszą tylko odpowiadać na pytania, ale same też je zadają i to rodzice muszą "główkować". Zatem gra jest świetną okazją do głębszego poznania siebie wzajemnie, co prowadzi do lepszej relacji dziecko -rodzic. Rozmawialnik z dzieckiem polecam każdej rodzinie. Być może u pewnej części opiekunów pojawi się teraz opór. Niektórzy mogą sądzić, że sięganie po taki Rozmawialnik to niejako przyznanie się do nie najlepszej relacji z dzieckiem. Uspokajam, uprzedzenia na bok. Myślę, że w relacjach zawsze jest nad czym pracować, a korzystanie z różnorodnych pomocy jest tylko dowodem tego, że na tej relacji nam zależy. Dziecku zapewne też się spodoba nasza kreatywność w spędzaniu czasu wspólnie razem. A zatem droga mamo, drogi tato Rozmawialnik kup na lato!:)
 • Janina I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-30
  Rozmawialnik - czas z dzieckiem to świetna pozycja do zbliżenia relacji z pociechą. Czam po prostu warto sięgnąć po takie pomoce aby wzmocnić więź takie jest moje zdanie. Poza tym piękna szata graficzna, dobra cena, tak naprawdę nie mam żadnych uwagi i chętnie zakupię kolejne pozycje tego autorstwa, o ile się takie pojawią. Tymczasem ten produkt naprawdę polecam.
 • Aurelia M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-28
  Rozmawialnik - czas z dzieckiem – to karty, które kupiłam za rada koleżanki z pracy i szczerze jestem zachwycona. Super napisane, bardzo ciekawe z cudna szata graficzna. Dziecko jest zachwycone i aj też. Odkąd je stosujemy, jesteśmy bliżej, jest naprawdę fajnie. Polecam na maxa każdemu rodzicowi, naprawdę każdemu. Fajnie, ze teraz takie rzeczy wymyślają.
 • Sara B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-24
  Rozmawialnik - czas z dzieckiem to jedna z lepszych pozycji, jakie miałam okazję ostatnio kupić. Po pierwsze urzekła mnie szata graficzna i atrakcyjna cena. No ale nie to jest najważniejsze a przekaz. A tutaj bardzo cenny i wartościowy. Szkoda, że jak byłam ja dzieckiem to nie było takich pomocników,  na pewno lepiej bym się czasem dogadywała z rodzicami.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 1. marca, piątek
0,00 zł
3275833
Ładowanie...