Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Rośliny egzotyczne

praca zbiorowa

Ta elegancko wydana książka do kolorowania zawiera barwne ilustracje egzotycznych roślin kwitnących, zaczerpnięte z archiwum ?Curtis?s Botanical Magazine? ? najstarszego i najbardziej szanowanego czasopisma botanicznego, wydawanego przez Królewski Ogród Botaniczny w Kew w Wielkiej Brytanii. Książka do kolorowania zawiera 44 unikalne akwarele wraz z czarno-białymi litografiami, dzięki którym pasjoCzytaj więcej

 • Producent: Vesper
 • Liczba stron: 96
 • Wymiary: 280 x 225
Ta elegancko wydana książka do kolorowania zawiera barwne ilustracje egzotycznych roślin kwitnących, zaczerpnięte z archiwum ?Curtis?s Botanical Magazine? ? najstarszego i najbardziej szanowanego czasopisma botanicznego, wydawanego przez Królewski Ogród Botaniczny w Kew w Wielkiej Brytanii.

Książka do kolorowania zawiera 44 unikalne akwarele wraz z czarno-białymi litografiami, dzięki którym pasjonaci będą mogli wypróbować swoje zdolności malarskie. Te tworzone z natury obrazy pozwalają dostrzec bogactwo szczegółów, barw i odcieni roślin egzotycznych w ich naturalnym środowisku. Niech zainspirują cię do wiernego odtwarzania ich rzeczywistego wyglądu i odkrywania różnorodności form botanicznych.

To prawdziwa skarbnica ilustracji, która zapewni godziny rozrywki każdemu miłośnikowi przyrody.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
553918
Tytuł
Rośliny egzotyczne
Autor
praca zbiorowa
Producent
Liczba stron
96
Rok wydania
2016
Wymiary produktu [mm]
280 x 225
Waga Produktu [kg]
0.46
Długość
225
Głębokość
280
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Agnieszka D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2016-03-01
  Kolorowanki są bardzo popularne – zajmują się nimi nie tylko dzieci, lecz także dorośli. Nie dziwi zatem, że Vesper, po bardzo dobrym starcie, kontynuuje wydawanie zeszytów z ilustracjami do kolorowania.
  W Roślinach egzotycznych znajdziemy 44 plansze z kolorowankami i tyle samo plansz z oryginalnym dziełem. Po lewej mamy rycinę zaczerpniętą z „Botanical Magazine”. Są one bardzo szczegółowe, chociaż nie każdy fragment rośliny zyskał kolor, niektóre są tylko naszkicowane. Oprócz kwiatów i łodyg pojawiają się też ilustracje pręcików i słupków. Dzięki temu poznajemy budowę i specyfikę danej rośliny. Kolory są dość przytłumione, delikatne, nie są jaskrawe.
  Po prawej stronie książki mamy wierną kopię oryginału. Są to ilustracje, które możemy pokolorować jak na załączonym przykładzie lub niekoniecznie. Co ciekawe, mamy tu zaznaczone cienie i ciemniejsze miejsca. Może to niektórym przeszkadzać w kolorowaniu, ale ostatecznie obrazek dzięki temu nabiera pewnej głębi.
  Tak jak w przypadku pierwszej części kolorowanki nawiązującej do Królewskich Ogrodów Botanicznych w Kew, tak i tu możemy spotkać przeróżne rośliny, które zachwycają swoim wyglądem. Zgodnie z tematem są to rośliny egzotyczne. Trzeba przyznać, że część przedstawianych tu kwiatów jest nam obecnie bardzo dobrze znana i mogą nie robić na nas już takiego wrażenia jak na ludziach w XIX wieku.
  Rysunki do pokolorowania są piękne, pełne szczegółów i zapewniają zabawę na wiele godzin. Obie książki na pewno doskonale się sprawdzą podczas długich wieczorów. Książka została uzupełniona typowymi dla Vesper smaczkami – krótkim wstępem z informacjami na temat obrazków i ich twórców oraz listą plansz z miniaturkami ilustracji w książce. Do każdej miniatury podano nazwę łacińską rośliny.
  Uważam, że obie kolorowanki z serii roślin z Królewskich Ogrodów Botanicznych Kew są warte uwagi. Ładne ilustracje, piękne oryginały, trochę historii i wiele zabawy – to je wyróżnia. Naprawdę warto poszukać, bo to ciekawe książeczki, które pozwolą wam spędzić miło czas. Najfajniejsze jest to, że są tu nie tylko całe kwiaty, ale też szczegóły ich budowy, które pozwolą zapoznać się z konkretnymi gatunkami.

Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 27. lutego, wtorek
0,00 zł
553918
Ładowanie...