Romans, książka, kino. Czytamy po włosku
Seria wydawnicza czytamy po włosku to adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka włoskiego. Adaptacje powieści Francisa Scotta Fitzgeralda Il grande Gatsby. Wielki Gatsby oraz Jane Austen Orgoglio e pregiudizio. Duma i uprzedzenie zostały przygotowane z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecnoścCzytaj więcej
- Wydawnictwo: 44
- Data premiery: 2025-08-27
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 220
- Wymiary: 206 x 130
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3668195
Tytuł
Romans, książka, kino. Czytamy po włosku
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
220
Typ okładki
miękka
Data premiery
2025-08-27
Rok wydania
2025
Wymiary
206 x 130
Waga
0.22 kg
Wysokość
130 mm
Długość
206 mm
Nasza cena
31,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Romans, książka, kino. Czytamy po włosku” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









