Xi

Rok na ulicy Czereśniowej

Przed czytelnikami specjalne, zbiorcze wydanie, na które czekali wszyscy najmłodsi wielbiciele bestsellerowej serii wyszukiwanek. W najnowszej pozycji wydawnictwa Dwie Siostry, czytelnicy znajdą aż pięć książek zebranych jednym, obszernym tomie.Drodzy czytelnicy, ponownie witajcie na ulicy Czereśniowej. Czekają na Was wszystkie pory roku i zmiany z nimi związane, przekonacie się, że na CzereśnioweCzytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Ulica Czereśniowa" Zobacz wszystkie

Przed czytelnikami specjalne, zbiorcze wydanie, na które czekali wszyscy najmłodsi wielbiciele bestsellerowej serii wyszukiwanek. W najnowszej pozycji wydawnictwa Dwie Siostry, czytelnicy znajdą aż pięć książek zebranych jednym, obszernym tomie.

Drodzy czytelnicy, ponownie witajcie na ulicy Czereśniowej. Czekają na Was wszystkie pory roku i zmiany z nimi związane, przekonacie się, że na Czereśniowej wiele się dzieje, a okolica zmienia się nie do poznania.

O czym jest książka "Rok na ulicy Czereśniowej"?

Wszystkim, którzy po raz pierwszy spotykają się z piękną ulicą Czereśniową, warto wyjaśnić, że głównym celem książki jest trening spostrzegawczości maluchów. Bowiem na każdej stronie można wyszukać nowe, wcześniej niezauważone detale.

Na kolejnych stronach znajdują się pełne szczegółów i postaci ilustracje przedstawiające jedną część miasteczka oraz bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Te same postaci, ale różne okoliczności i niepodobne szczegóły. Zadaniem czytelników jest wyszukiwanie kolejnych bohaterów, różnic, kontekstu i tworzenie własnych opowieści o ich przygodach.

Książka jest wspaniała i można ją czytać na wiele sposobów, począwszy od prostych pytań o wskazanie danej postaci, poprzez opis jej aktualnego zajęcia, po dokładne opisanie kolejnych wydarzeń z danego dnia i zbudowanie do nich odpowiedniej motywacji. Czytelnicy młodsi i starsi będą zaskoczeni tym, jak bardzo jest to wciągające zajęcie i na ile godzin może zająć uwagę maluszka.

Książka "Rok na ulicy Czereśniowej" wciąga i zaangażuje czytelników bez względu na ich wiek. Mnogość fascynujących detali sprawi, że czytelnicy zarówno maluszki, jak i starsze - przedszkolaki, jak zaczarowani będą wypatrywać nowych elementów ilustracji i próbować dopowiadać nowe historie.

Książka "Rok na ulicy Czereśniowej" - świetne opinie wśród najmłodszych czytelników

Seria o ulicy Czereśniowej to już klasyka wśród wyszukiwanek. Tak wielka popularność to przede wszystkim zasługa niezwykle ciepłych i kojących ilustracji autorstwa Rotraut Susanne Berner. Artystka wykreowała świat niezwykle sympatycznych bohaterów, którym nieobce jest poczucie humoru, a sama ulica Czereśniowa to sąsiedztwo, w którym z przyjemnością zamieszkałby każdy czytelnik.

Taki format książki daje wiele możliwości odkrywania ilustracji w zależności od etapu rozwoju dziecka, dzięki czemu nie tracą one atrakcyjności przez lata. Wspomagają naukę mówienia, nazywania i opowiadania i rewelacyjnie wpływają na spostrzegawczość.

"Rok na ulicy Czereśniowej" składa się z pięciu części wydanych pierwotnie jako osobne książki: Zimy, Wiosny, Lata, Jesieni i Nocy na ulicy Czereśniowej. Zostały one zebrane w jednym kartonowym tomie w twardej oprawie, o nieco zmniejszonym w stosunku do wydań podstawowych formacie.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3322390
Tytuł
Rok na ulicy Czereśniowej
Producent
Liczba stron
80
Data premiery
2022-12-07
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
294 x 225
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
1.32
Długość
216
Głębokość
282
Wysokość
225
Nasza cena
81,19 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Rok na ulicy Czereśniowej ” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


3322390
Ładowanie...