Realizm polityczny. Ewolucyjna teoria stosunków międzynarodowych
Monografia Realizm polityczny zawiera ambitną próbę sformułowania oryginalnej teorii realizmu politycznego w stosunkach międzynarodowych. Autor określa ją mianem realizmu ewolucyjnego. Jest to praca w pełni nowatorska, łącząca zamysł teoretyczny z analizą historyczną. Akcentuje też cel normatywny w postaci pokoju i współpracy ogólnoludzkiej. Atutem książki jest precyzyjne objaśnienie pojęć potęgi Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Scholar
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 312
- Wymiary: 237 x 166
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3740188
Tytuł
Realizm polityczny. Ewolucyjna teoria stosunków międzynarodowych
Wydawnictwo
Liczba stron
312
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2026
Wymiary
237 x 166
Wysokość
166 mm
Długość
237 mm
Nasza cena
47,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Realizm polityczny. Ewolucyjna teoria stosunków międzynarodowych” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










