Rak jelita grubego 2. Wybrane zagadnienia
Od pierwszego wydania monografii minęły 3 lata. W tym czasie pojawiły się nowe informacje, zwłaszcza dotyczące leczenia. Opublikowano wyniki badań oceniających wartość m.in. całkowitego leczenia przedoperacyjnego u chorych na raka odbytnicy, immunoterapii, chemioterapii neoadiuwantowej u chorych na operacyjnego raka okrężnicy oraz nowych możliwości leczenia paliatywnego z wykorzystaniem terapii anCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
- Data premiery: 2023-11-08
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 200
- Wymiary: 230 x 152
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3438108
Tytuł
Rak jelita grubego 2. Wybrane zagadnienia
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
200
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2023-11-08
Rok wydania
2023
Wymiary
230 x 152
Waga
0.29 kg
Wysokość
152 mm
Długość
230 mm
Głębokość
235 mm
Szerokość
150 mm
Nasza cena
93,79 zł
Symbol produktu:
9788301232023
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Rak jelita grubego 2. Wybrane zagadnienia” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









