Xi

Radykalne samowybaczanie. Jak pokochać i zaakceptować siebie i swoje życie

Jakże często obwiniamy się z powodu czegoś, co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy, choć wydaje nam się, że należało. Jak często nie akceptujemy siebie pod względem fi zycznym czy psychicznym, co prowadzi do konfliktów z otoczeniem, niepowodzeń, a nawet chorób.W swojej nowej książce Colin C. Tipping wskazuje, jak możemy uwolnić się od nieuzasadnionych często wyrzutów sumienia i kompleksów oraz zroCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Medium
 • Data premiery: 2009-08-06
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 232
 • Wymiary: 205 x 145
Polecamy podobne produkty
Jakże często obwiniamy się z powodu czegoś, co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy, choć wydaje nam się, że należało. Jak często nie akceptujemy siebie pod względem fi zycznym czy psychicznym, co prowadzi do konfliktów z otoczeniem, niepowodzeń, a nawet chorób.
W swojej nowej książce Colin C. Tipping wskazuje, jak możemy uwolnić się od nieuzasadnionych często wyrzutów sumienia i kompleksów oraz zrozumieć, że pomimo tego, co o sobie myślimy, jesteśmy wyjątkowi i doskonali tacy, jacy jesteśmy, i że wszystko, co dzieje się w naszym życiu, jest doskonałe. Opierając się na teorii Radykalnego Wybaczania, prezentuje praktyczną metodę Radykalnego Samowybaczania, która pozwala nam wyzbyć się poczucia winy, wstydu, gniewu, lęku oraz innych negatywnych emocji, które niszczą nam życie, i w pełni zaakceptować siebie. Można ją też stosować do wielu konkretnych problemów, takich jak kłopoty fi nansowe, nadwaga, nieudany związek, brak życiowego partnera itp. Przede wszystkim musimy poznać i zrozumieć siebie - a pomogą nam w tym liczne ćwiczenia proponowane w książce. Następnie autor prowadzi nas
przez proces ,,pięciu kroków, abyśmy mogli uporać się z przeszłością, przeprosić, jeśli trzeba, naprawić to, co można, wybaczyć sobie i śmiało iść dalej. Ten praktyczny podręcznik pomoże nam zaakceptować i pokochać siebie, a dzięki temu nasze życie stanie się radosne, twórcze i pełne miłości.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
211782
Tytuł
Radykalne samowybaczanie. Jak pokochać i zaakceptować siebie i swoje życie
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
232
Data premiery
2009-08-06
Rok wydania
2009
Wymiary produktu [mm]
205 x 145
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.29
Długość
205
Głębokość
145
Wysokość
145
Nasza cena
22,99 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
4,3/5
4 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Adam M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-12-19
  To była jedna z trudniejszych, ale również bardziej wartościowych pozycji wnoszących nowe świeże spojrzenie. Książka pozwoliła znaleźć odpowiedzi na pytania, których odpowiedzi szukałem przez znaczną część życia. Dzięki zrozumieniu, udało się ubrać w słowa pytania, których do tej pory nie umiałem sformułować. Dzięki książce można zrozumieć horyzont zdarzeń, zrozumieć to tu i teraz, dostać nowy nieznany zastrzyk energii życiowej. Po lekturze tej książki, nic już nie jest takie jak było przed lekturą. Jest bardziej, lepiej, Polecam.
 • Jakub M. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2022-02-14
  Po przeczytaniu "Radykalnego wybaczania" stwierdziłem, że chętnie sięgnę po następną książkę Colina C. Tippinga. Pierwsze wrażenie, tytuł jest niesamowicie interesujący. Ale po przeczytaniu całości odczuwam spory zawód. Mimo mojego początkowego entuzjazmu były momenty, że bardzo ciężko było mi przebrnąć przez kolejne strony książki. Przekaz sam w sobie niby bardzo dobry i prawdy, które autor próbuje przekazać są jak najbardziej wartościowe, jednak forma w jakiej to robi trochę mnie zniechęciła. Odnoszę wrażenie, że "Radykalne samowybaczanie" jest bardzo oparte na wcześniejszej książce Tippinga - "Radykalne wybaczanie" - i mam wrażenie, że to trochę usilna próba kontynuacji poprzedniego dzieła. Jednak mam wrażenie, że jest to trochę wymuszone i ciężkie. Książka opiera się także na wielu różnych innych książkach wielu autorów, które są przytaczane, co również średnio mi się spodobało. Czasem mam wrażenie, że to trochę taka nadinterpretacja i sam temat samowybaczania, o którym C. Tipping mówi w bardzo ciekawy sposób i wychodzi ze świetnych założeń, mógłby zostać zaprezentowany w dużo ciekawszy, lżejszy sposób. Bazowy temat książki o koncepcja radykalnego samowybaczania jest niesamowicie intrygująca i wartościowa, jednak forma przedstawienia tego, troszeczkę mnie zawiodła. Jednak mimo to, polecam jej przeczytanie, bo prawdy w niej zapisane mogą znacząco poprawić komfort życia. Ja również wyciągnąłem z tej książki ciekawą mądrość, mimo, że nie zgadzam się z wieloma tezami w niej zawartymi.
 • Grzegorz O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-28
  książka bardzo wartościowa, warta polecenia dla każdego, zmieniająca postrzeganie i dająca zrozumienia w wielu traumach.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


211782
Ładowanie...