Radykalna manifestacja marzeń (Colin C. Tipping) - tantis.pl
Xi

Radykalna manifestacja marzeń

Colin C. Tipping

(okładka miękka)

4/5
Wydawnictwo: Wydawnictwo Medium
Liczba stron: 178

Kup w zestawie:

Radykalna manifestacja marzeń
4/5
21,69 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
68,67 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 37,00 zł

21,69 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 20,51 zł

Opis

W swojej nowej książce Colin C. Tipping wprowadza nas w świat nowego modelu świata i myślenia opartego na wykorzystaniu inteligencji duchowej. Każdy z nas ma swoje marzenia, lecz jakże często wolimy uznać, że na coś nie zasługujemy, że prześladuje nas pech, że skoro inni mają, to dla nas nie wystarczy. Autor burzy te stereotypy, dowodząc, iż tylko od nas zależy, czy zrozumiemy i zaakceptujemy prawdę, że Wszechświat jest miejscem nieograniczonej obfitości, i zechcemy czerpać z pola jego nieskończonych możliwości. Proponuje też konkretne narzędzia, wskazując, w jaki sposób zmienić stare przekonania i zastąpić je nowymi, dzięki którym będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem, udanymi związkami, sukcesami zawodowymi i finansowymi, a nawet uda nam się schudnąć.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 419052
Tytuł Radykalna manifestacja marzeń
Autor Colin C. Tipping
Wydawnictwo Wydawnictwo Medium
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 178
Data premiery 2007-01-01
Rok wydania 2015
Wymiary produktu [mm] 20
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.23
Cena detaliczna 37,00 zł
Nasza cena 21,69 zł

Recenzje

4/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Adam M.

Klient zweryfikowany

5/5
| 19-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
"...Bo Ty jesteś taki, że nie ma rzeczy niemożliwych, idziesz po swoje jak taran..." no nie, nie jestem... ale :) Dzięki tej książce można zrozumieć, jak to wszystko na prawdę działa. Oczywiście jest to jedna z teorii. W tym przypadku jednak - teoria znajduje odzwierciedlenie w praktyce. Dzięki lekturze, znalazłem odpowiedzi na wiele pytań, ba, nauczyłem się ubrać w słowa pytania jak dotąd "niewypowiedziane". Doskonała pozycja dla każdego, kto chce wyciągnąć maksimum ze swojego życia, relacji, związków, marzeń. Doskonała pozycja dla każdego, kto chce osiągnąć wewnętrzny spokój, pewność i konsekwencję w osiąganiu celi. Celi, nie marzeń... Marzenia to tylko kolejna pozycja na liście celi do zrobienia zaraz ;) Polecam.

Jakub M.

Klient zweryfikowany

3/5
| 03-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
Podobnie jak w poprzednich książkach autorstwa Colina C. Tippinga po przeczytaniu odczuwam lekki zawód. Książka sama w sobie porusza bardzo ciekawą tematykę i dotyka bardzo ciekawych zagadnień - co dla początkujących praktyków rozwoju duchowego może zapalić iskierkę, która zainspiruje wielu czytelników. Jednak w moim przypadku była to jedna z tych książek, gdzie strona za stroną dłużyła się niemiłosiernie i ciężko było mi dobrnąć do końca. Mimo, iż motyw przewodni książki bardzo ciekawy, to sposób przedstawienia tej wiedzy generowało we mnie uczucie, że jest to utwór trochę "naciągany" na siłę. W porównaniu do innych autorów podejmujących tę tematykę odniosłem wrażenie, że Tipping przedstawia opisywane mechanizmy manifestacji w sposób trochę skomplikowany, zagmatwany. Spojrzenie autora wydaje mi się być lekko zmącone ograniczającymi przekonaniami, a przedstawiana forma procesów manifestacji trochę przerastająca treść. Ja - jako osoba, która interesuje się tematyką rozwoju duchowego, świadomej kreacji - tę książkę czytałem z lekkim przymrużeniem oka. Oczywiście znalazłem w niej wiele mądrości i ciekawych fragmentów, ale także wiele takich, które ciężko mi było przyswoić zważając na to, co czytałem wcześniej. Książka na pewno dla wielu osób będzie niesamowitą inspiracją i z wieloma osobami będzie zgodna, jednak w mojej subiektywnej opinii nie jest to pozycja, którą stronę za stroną można pochłaniać z zapartym tchem. Mimo to jednak nie żałuję, że książka trafiła w moje ręce, bo mimo dość ciężkiej formy przekazu, wiedza w niej zawarta - może nie w całości - ma swoją wartość, stąd moja ocena jest pośrednia. Dla zaawansowanych praktyków rozwoju duchowego wydaję się być lekko ograniczona w swoich założeniach, zaś dla początkujących może sprawiać wrażenie, że przedstawiane w niej treści są bardziej skomplikowane niż w rzeczywistości. Jednak wiadomo, że wszystko jest kwestią indywidualnej percepcji i upodobań, więc każdemu polecam przeczytać "Radykalną manifestację marzeń" i wyrobić swoją własną opinię.

Grzegorz O.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
książką bardzo wartościowa, warta polecenia dla każdego, zmieniająca postrzeganie i dająca zrozumienia w wielu traumach.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
4. kwietnia, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
4. kwietnia, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
4. kwietnia, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
4. kwietnia, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
4. kwietnia, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
4. kwietnia, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
4. kwietnia, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
4. kwietnia, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...