Xi
 » Książki  » Poradniki  » Motywacja i rozwój osobisty

W swojej nowej książce Colin C. Tipping wprowadza nas w świat nowego modelu świata i myślenia opartego na wykorzystaniu inteligencji duchowej. Każdy z nas ma swoje marzenia, lecz jakże często wolimy uznać, że na coś nie zasługujemy, że prześladuje nas pech, że skoro inni mają, to dla nas nie wystarczy. Autor burzy te stereotypy, dowodząc, iż tylko od nas zależy, czy zrozumiemy i zaakceptujemy prawdę, że Wszechświat jest miejscem nieograniczonej obfitości, i zechcemy czerpać z pola jego nieskończonych możliwości. Proponuje też konkretne narzędzia, wskazując, w jaki sposób zmienić stare przekonania i zastąpić je nowymi, dzięki którym będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem, udanymi związkami, sukcesami zawodowymi i finansowymi, a nawet uda nam się schudnąć.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

4/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Adam M.

Klient zweryfikowany

5/5
| 19-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
"...Bo Ty jesteś taki, że nie ma rzeczy niemożliwych, idziesz po swoje jak taran..." no nie, nie jestem... ale :) Dzięki tej książce można zrozumieć, jak to wszystko na prawdę działa. Oczywiście jest to jedna z teorii. W tym przypadku jednak - teoria znajduje odzwierciedlenie w praktyce. Dzięki lekturze, znalazłem odpowiedzi na wiele pytań, ba, nauczyłem się ubrać w słowa pytania jak dotąd "niewypowiedziane". Doskonała pozycja dla każdego, kto chce wyciągnąć maksimum ze swojego życia, relacji, związków, marzeń. Doskonała pozycja dla każdego, kto chce osiągnąć wewnętrzny spokój, pewność i konsekwencję w osiąganiu celi. Celi, nie marzeń... Marzenia to tylko kolejna pozycja na liście celi do zrobienia zaraz ;) Polecam.

Jakub M.

Klient zweryfikowany

3/5
| 03-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
Podobnie jak w poprzednich książkach autorstwa Colina C. Tippinga po przeczytaniu odczuwam lekki zawód. Książka sama w sobie porusza bardzo ciekawą tematykę i dotyka bardzo ciekawych zagadnień - co dla początkujących praktyków rozwoju duchowego może zapalić iskierkę, która zainspiruje wielu czytelników. Jednak w moim przypadku była to jedna z tych książek, gdzie strona za stroną dłużyła się niemiłosiernie i ciężko było mi dobrnąć do końca. Mimo, iż motyw przewodni książki bardzo ciekawy, to sposób przedstawienia tej wiedzy generowało we mnie uczucie, że jest to utwór trochę "naciągany" na siłę. W porównaniu do innych autorów podejmujących tę tematykę odniosłem wrażenie, że Tipping przedstawia opisywane mechanizmy manifestacji w sposób trochę skomplikowany, zagmatwany. Spojrzenie autora wydaje mi się być lekko zmącone ograniczającymi przekonaniami, a przedstawiana forma procesów manifestacji trochę przerastająca treść. Ja - jako osoba, która interesuje się tematyką rozwoju duchowego, świadomej kreacji - tę książkę czytałem z lekkim przymrużeniem oka. Oczywiście znalazłem w niej wiele mądrości i ciekawych fragmentów, ale także wiele takich, które ciężko mi było przyswoić zważając na to, co czytałem wcześniej. Książka na pewno dla wielu osób będzie niesamowitą inspiracją i z wieloma osobami będzie zgodna, jednak w mojej subiektywnej opinii nie jest to pozycja, którą stronę za stroną można pochłaniać z zapartym tchem. Mimo to jednak nie żałuję, że książka trafiła w moje ręce, bo mimo dość ciężkiej formy przekazu, wiedza w niej zawarta - może nie w całości - ma swoją wartość, stąd moja ocena jest pośrednia. Dla zaawansowanych praktyków rozwoju duchowego wydaję się być lekko ograniczona w swoich założeniach, zaś dla początkujących może sprawiać wrażenie, że przedstawiane w niej treści są bardziej skomplikowane niż w rzeczywistości. Jednak wiadomo, że wszystko jest kwestią indywidualnej percepcji i upodobań, więc każdemu polecam przeczytać "Radykalną manifestację marzeń" i wyrobić swoją własną opinię.

Grzegorz O.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
książką bardzo wartościowa, warta polecenia dla każdego, zmieniająca postrzeganie i dająca zrozumienia w wielu traumach.

Dostawa

419052
Ładowanie...