Xi
Polecamy podobne produkty

Poznaj siłę stłumionych uczuć i wykorzystaj zdobytą wiedzę, by znów poczuć dziecięcą radość! W tej wyjątkowej książce Alexander Lowen wyjaśnia, jak odzyskać utracony stan naturalnego szczęścia. To sposób na wyzwolenie niezwykłej energii, pochodzącej z emocji. Dzięki zestawowi odpowiednio dobranych ćwiczeń, możesz przywrócić zdrowie swojego ciała, a następnie znów poczuć dziecięcą radość.

Wieloletnia praktyka zawodowa autora udowodniła mu, jak często bolesne doświadczenia emocjonalne wpływają nie tylko na stan psychiki, ale nawet ciała pacjenta. Lęk, złość oraz odrzucona miłość potrafią doprowadzić do wielu niszczących zmian, których człowiek sobie nawet nie uświadamia. "Radość. Naucz się wyzwalać energię stłumionych uczuć" wyjaśnia, jak rozpoznać sygnały dawane przez ciało i jak na nie zareagować. Dzięki odpowiednio prowadzonym zajęciom terapeutycznym można je odczytać, żeby później odzyskać życie pełne energii lub osiągnąć wyższy poziom uduchowienia! Ta książka przynosi nadzieję oraz zachęca do zmian, które prowadzą do odczuwania prawdziwej radości.

"Radość. Naucz się wyzwalać energię stłumionych uczuć" prezentuje poglądy wyjątkowego autora. Alexander Lowen badał związek ciała z umysłem, uświadamiając ludziom na całym świecie, jak bardzo wpływa to na odczuwanie szczęścia. Ten słynny amerykański psychoterapeuta prezentował nowatorski system terapii, zwany bioenergetyką. Wraz z Johnem Pierrakosem opracował zestaw ćwiczeń, które umożliwiają prowadzenie wyjątkowych zajęć terapeutycznych. Przez pewien czas współpracował z Wilhelmem Reichem, zgłębiając również jego kurs analizy charakteru. Podkreślał, że ludzka duchowość jest nierozerwalnie połączona z fizycznymi właściwościami organizmu człowieka. To właśnie dzięki odpowiedniemu odczytywaniu sygnałów ciała można przywrócić człowiekowi prawdziwe poczucie szczęścia. Alexander Lowen jest również twórcą Międzynarodowego Instytutu Analizy Bioenergetycznej.

Warszawskie Wydawnictwo Czarna Owca rozpoczęło działalność w 1991 r. Oferuje głównie popularne powieści polskie oraz zagraniczne, ale także przywiązuje uwagę do literatury faktu. W jego ofercie znaleźć można książki psychologiczne, antropologiczne i socjologiczne. Od lat podejmuje tematy dzielące różne grupy społeczne, nie unikając zagadnień trudnych, ale ważnych dla całego społeczeństwa.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


925467
Ładowanie...