Queerowanie terapii gestalt
praca zbiorowa
Queerowanie terapii gestalt. Różnorodność płci i relacji w kontekście terapeutycznym, pod red. Ayhan Alman, John Gillespie, Vikram Kolmannskog, tłum. Dorota Przygucka Praktyka i szerzej psychoterapia wciąż cierpi z powodu wszechobecnej hetero- i cis-normatywności. Niniejsza książka zawiera badania i materiały szkoleniowe dotyczące tematu różnorodności płci, płci i relacji (GSRD), w tym rozdziały pCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Oficyna Związek Otwarty
- Liczba stron: 298
- Wymiary: 197 x 135
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3593729
Tytuł
Queerowanie terapii gestalt
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Liczba stron
298
Rok wydania
2025
Wymiary
197 x 135
Wysokość
135 mm
Długość
197 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
62,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Queerowanie terapii gestalt” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









