Xi
Polecamy inne produkty z serii "CzuCzu" Zobacz wszystkie

Puzzle Co robimy w domu. CzuCzu - bajecznie kolorowa układanka dla maluchów

Firma CzuCzu została stworzona przez rodziców, czyli osoby, które z własnego doświadczenia znają potrzeby najmłodszych. Produkty z oferty CzuCzu doceniają nie tylko dzieci i ich rodziny. Firma zdobywa także uznanie specjalistów branżowych konkursów w Polsce i za granicą. Puzzle wyprodukowane przez firmę CzuCzu są dopracowane w najdrobniejszym szczególe i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Twórcom zależy na tym, by zabawki były estetyczne i całkowicie bezpieczne dla najmłodszych użytkowników.

Puzzle Co robimy w domu. CzuCzu - co znajdziemy w zestawie?

W pudełku znajdziemy:

  • puzzle - 24 elementy,

  • scenariusz zabaw,

  • 32 obrazki do dokładania.

Układanka ma wymiary 23 x 66 cm. Zestaw został wymyślony i wyprodukowany w Polsce. Puzzle Co robimy w domu. CzuCzu składają się z 24 dużych elementów, które tworzą wspaniały, kolorowy obrazek - dom składający się z czterech pomieszczeń: pokoju dzieci, salonu, kuchni i łazienki. Na dokładanych kafelkach umieszczono 32 przedmioty z każdego pokoju. Pozwala to na mnóstwo kreatywnych zabaw. Ten zestaw bowiem to nie tylko układanka. W poradniku, który znajdziemy w pudełku, zaprezentowano pomysły na ciekawe zabawy uwzględniające potrzeby i umiejętności dziecka.

Puzzle Co robimy w domu. CzuCzu to wspaniały prezent z okazji Dnia Dziecka, urodzin czy Świąt Bożego Narodzenia. Obdarowany nimi maluch nie tylko się ucieszy, ale także będzie miał szansę rozwinąć kluczowe umiejętności. Każde pomieszczenie domowe składa się z 6 puzzli. Wspólne, rodzinne układanie puzzli to świetny sposób na twórcze, radosne spędzenie czasu. Puzzle Co robimy w domu. CzuCzu są idealne dla dzieci od 2. roku życia.

Puzzle Co robimy w domu. CzuCzu - opinie

Układanie puzzli rozwija wyobraźnię, ćwiczy spostrzegawczość, uczy cierpliwości a także doskonali umiejętności manualne. Puzzle Co robimy w domu. CzuCzu inspirują do wielu zabaw. Można opowiadać historie o postaciach z ilustracji, poznawać kolory, nazywać przedmioty, a także dokładać w odpowiednie miejsca dodatkowe kafelki, odnajdując właściwe przedmioty na ilustracji. Zestaw z pewnością na dłużej zainteresuje malucha!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3392075
Ładowanie...