Xi
Polecamy inne produkty z serii "Pucio" Zobacz wszystkie

"Pucio robi porządek. Uczę się z Puciem" - pokój dziecinny na błysk!

Seria książeczek dla dzieci z Puciem i jego bliskimi w rolach głównych to od lat niekwestionowany hit polskich księgarni. Zabawne, pięknie zilustrowane historyjki nie tylko bawią, ale i uczą: tematy poszczególnych tomików serii "Uczę się z Puciem" odnoszą się do codziennych czynności, obowiązków i umiejętności opanowywanych przez dziecko w pierwszych latach życia. Dzisiaj wraz z Puciem dowiemy się, jak ważna jest troska o porządek w naszym otoczeniu i dlaczego warto regularnie sprzątać!

O czym jest książka "Pucio robi porządek"?

Patrząc na pokój Pucia i Misi można odnieść wrażenie, że przeszedł przez niego huragan. Uporządkowanie tego chaosu jawi się maluchom jako misja niemożliwa - do pomocy będzie trzeba zaprosić tatę. Ale jak utrzymać motywację do pracy, gdy w trakcie porządków w łapki same wpadają ciekawe, dawno niewidziane zabawki, z których od razu chce zrobić się użytek? Nie można z tym zwlekać! Tylko co ze sprzątaniem? Przekonajcie się sami!

"Pucio robi porządek" Marty Galewskiej-Kustry: zabawa i edukacja

Pucio towarzyszy tysiącom polskich dzieci w poznawaniu świata i nauce podstawowych umiejętności: autorka cyklu ma wszechstronne wykształcenie pedagogiczne, a w centrum jej zainteresowań zawodowych znajduje się logopedia, dlatego też wiele części serii poświęcona jest nauce wymowy,

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra jest logopedką i pedagożką dziecięcą oraz pedagożką twórczości, a doświaczenie praktyczne zdobywała podczas pracy z pacjentami oraz działalności naukowej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Szeroką rozpoznawalność przyniosła jej seria książeczek edukacyjnych "Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać", ukierunkowanych na wsparcie rozwoju mowy u maluchów. Marta Galewska-Kustra jest także mamą, dlatego doskonale zna dziecięce gusta i wie, jak trafić do kilkulatków; jak sama mówi, pomysły na nowe opowieści podpowiadają jej sam Pucio oraz mucha Fefe.

Autorką ilustracji do książki "Pucio robi porządek" i pozostałych tomów serii jest Joanna Kłos - absolwentka krakowskiej ASP, z dyplomem zdobytym w Pracowni Projektowania Plakatu. Po wielu latach spędzonych na projektowaniu graficznym zajęła sie ilustracją książeczek dla dzieci oraz produkcją lalek, które tworzy wraz z siostrą we własnej pracowni Kalikayo.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3424563
Ładowanie...