Xi

Pucio. Puzzle. Co tu pasuje? - wspaniały prezent dla fanów Pucia!

Któż z nas nie zna Pucia? Ten sympatyczny mały chłopiec to nie tylko bohater licznych książeczek, ale także tytułowa postać puzzli oraz gry planszowej dla najmłodszych. Jeśli tylko zagości w domu, od razu staje się przyjacielem młodszych i starszych członków rodziny.

Postać Pucia stworzyła dr nauk humanistycznych Marta Galewska-Kustra - mama, logopedka, pedagożka dziecięca i pedagożka twórczości, pisarka. Tytułowy bohater serii książeczek jest wspaniałym przewodnikiem po świecie dla małych czytelników. Z jego wsparciem, dzieci rozwijają mowę i wyobraźnię, a także wzbogacają słownictwo. Tym razem Pucio zaprasza do wspólnej zabawy, która polega na odnalezieniu pasujących elementów.

Pucio. Puzzle. Co tu pasuje? - na czym polega zabawa?

Pucio. Puzzle. Co tu pasuje? adresowane są do dzieci od 2. roku życia. Składają się z 5 obrazków głównych i 20 uzupełniających. Na obrazkach głównych tytułowy bohater ukazany jest w znanych maluchom sytuacjach takich jak ubieranie się, poranna toaleta czy jedzenie posiłku. Na obrazkach dodatkowych znajdziemy natomiast rozmaite pojedyncze elementy, które pokazane są także na ilustracji głównej, na przykład czapkę, kanapkę czy szczoteczkę do zębów. Zadaniem dziecka jest przyjrzenie się obrazkowi głównemu, odnalezienie pasujących do niego elementów uzupełniających i dołączyć je do głównej ilustracji.

To pozornie proste zdanie wymaga jednak koncentracji i spostrzegawczości. Maluch będzie zachwycony, gdy uda się mu rozwiązać zadanie. Pomimo stosunkowo niewielkiej liczby elementów, zabawa jest źródłem radości oraz inspiruje do różnych innych aktywności.

Pucio. Puzzle. Co tu pasuje? - opinie

Puzzle. Pucio. Co tu pasuje? zostały w całości wyprodukowane w Polsce. Wykonane są z dbałością o szczegóły. Dzięki pełnym uroku obrazkom, maluchy z pewnością będą chętnie do nich wracały. Wspólna zabawa z dzieckiem pomaga umacniać relację oraz dostarczy wiele radości. Puzzle. Pucio. Co tu pasuje? pomagają w bezpiecznych, przyjaznych warunkach stymulować rozwój logicznego myślenia i ćwiczyć koncentrację. To niezwykle cenne umiejętności. Zabawka będzie z pewnością idealnym prezentem dla każdego malucha z okazji urodzin, Dnia Dziecka czy Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3312004
Ładowanie...