Psychologia zaburzeń (James N. Butcher) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Psychologia zaburzeń

James N. Butcher, Jill M. Hooley, Susan Mineka

(okładka twarda)

5/5
Wydawnictwo: GWP
Liczba stron: 920
-16%

199,90 zł

168,69 zł

oszczędzasz 31,21 zł (16%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Cena minimalna: 156,42 zł 🛈

Opis

"Psychologia zaburzeń" to najnowsze, uaktualnione wydanie cenionego podręcznika, zgodnego z kryteriami diagnostycznymi DSM-5 - aktualną edycją klasyfikacji zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego opublikowanej w maju 2013 roku. Książka Jamesa N. Butchera, Jill M. Hooley i Susan Mineki uznawana jest za najbardziej aktualne i najobszerniejsze źródło wiedzy z tytułowego zakresu.

Ten ceniony zespół autorów stworzył angażujący i wyczerpujący podręcznik wyjaśniający zawiłości psychopatologii, proponując inspirującą naukę - prowokującą do myślenia i zwiększającą świadomość na temat poruszanych zagadnień. Przyjmując kompleksową perspektywę bio-psychospołeczną, autorom udało się osiągnąć nowe poziomy zrozumienia, których próżno szukać w innych publikacjach na ten temat. "Psychologia zaburzeń" z jednej strony prezentuje różnorodne perspektywy badawcze, z drugiej wzbogacona jest o narzędzia wzmacniające krytyczne myślenie i zaangażowanie czytelników - uczniów, studentów, terapeutów, pacjentów. Każdy z rozdziałów zawiera studia przypadków, angażujące ćwiczenia, pytania, które urozmaicają proces uczenia się.

Książka porusza zagadnienia diagnozy klinicznej i terapii, a jednocześnie podkreśla znaczenie prewencji. Czytelnicy mogą zapoznać się również z historycznymi zmianami poglądów na temat zaburzeń psychicznych oraz najnowszymi podejściami naukowymi i wynikami aktualnych badań. Autorzy zadbali o biologiczne, psychospołeczne i społeczno-kulturowe czynniki ryzyka wystąpienia poszczególnych - szczegółowo i przystępnie zarazem opisanych - zaburzeń, a także ich obraz kliniczny i metody leczenia, z terapiami psychologicznymi i biologicznymi na czele.

"Psychologia zaburzeń" jest cennym źródłem wiedzy na temat zaburzeń osobowości i ich destrukcyjnych konsekwencji w życiu pacjentów. W doskonały, wyczerpujący sposób systematyzuje skomplikowane pojęcia, integrując i pogłębiając wiedzę. Wartość publikacji wynika z faktu, że jest nie tylko podręcznikiem spełniającym oczekiwania studentów i psychologów, ale również - dzięki przystępnej formie i prostemu językowi - może okazać się fascynującą lekturą dla osób nie związanych zawodowo z tytułową tematyką. Dokładny, szczegółowy wywód, przyjazny dla czytelników układ treści, cenne źródło wskazówek dla przyszłej praktyki lekarskiej - wszystko to czyni z "Psychologii zaburzeń" niezbędną lekturę dla wszystkich psychologów, psychiatrów oraz pacjentów.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2842116
Tytuł Psychologia zaburzeń
Autor James N. Butcher, Jill M. Hooley, Susan Mineka
Wydawnictwo GWP
Liczba stron 920
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 290 x 215
Okładka okładka twarda
Waga Produktu [kg] 2.38
Cena detaliczna 199,90 zł
Nasza cena 168,69 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Bernadeta G.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-10-2021 | Recenzja zweryfikowana
Co tu dużo pisać. Ta genialnie napisana książka to must have dla każdego studenta psychologii i psychiatrii. Wnikliwie napisane treści, konkretnie i na temat, bez zbędnego lania wody, czyli tak jak lubię. Do tego szata graficzna niczego sobie i co bardzo ważne, cena, która nie zwala z nóg. Jednym słowem nie mam totalnie żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam. Takich podręczników jak ten, tak dobrze napisanych to mam wrażenie, ze świeczką szukać.

Krystyna J.

Klient zweryfikowany

5/5
| 23-10-2021 | Recenzja zweryfikowana
Psychologia zaburzeń to książka zarówno dla osób studiujących psychologię czy psychiatrię jak i dla tych, którzy są zwyczajnie zainteresowani etiologią różnych zaburzeń. Fajnie napisana, ciekawa, szalenie intrygująca, z mnóstwem przykładów. Co prawda swoje kosztuje, ale moim zdaniem warto. Na pewno jeszcze wiele raz do niej wrócę. Polecam.

Angelika A.

Klient zweryfikowany

5/5
| 16-10-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobra i ciekawa książka. Myślałam, ze lektra całości zajmie mi trochę czasu a tymczasem kilka dni i już byłam na końcu. Ale na pewno nie skończy się na jednorazowej lekturze, bo do takich pozycji jak ta warto wracać, szczególnie jeśli człowiek jest tak bardzo zainteresowany psychologią, jak ja. Nie pozostaje mi nic innego jak dołączyć do tych wszystkich pozytywnych opinii i polecić.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
3. lutego, pt. — 6. lutego, pon.
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
3. lutego, piątek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
3. lutego, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
3. lutego, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
3. lutego, piątek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
3. lutego, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
3. lutego, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
3. lutego, piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...