Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Psychologia pieniędzy

Morgan Housel, wielokrotnie nagradzany autor i dziennikarz finansowy, przedstawia 19 historii ludzi biznesu, a tym samym różne sposoby myślenia o pieniądzach. Finanse to jeden z najważniejszych tematów w naszym, życiu, w końcu determinuje nasze życie i działania. Autor pisze o finansach, odrzucając dane, liczby i statystyki, a skupia się na psychologii pieniędzy i biznesu. To nowe podejście na jużCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Onepress
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 272
 • Wymiary: 213 x 150

Morgan Housel, wielokrotnie nagradzany autor i dziennikarz finansowy, przedstawia 19 historii ludzi biznesu, a tym samym różne sposoby myślenia o pieniądzach.

Finanse to jeden z najważniejszych tematów w naszym, życiu, w końcu determinuje nasze życie i działania. Autor pisze o finansach, odrzucając dane, liczby i statystyki, a skupia się na psychologii pieniędzy i biznesu. To nowe podejście na już wielu zwolenników i widać potrzebę tego typu publikacji. Miękkie biznesowe kompetencje są bardzo ważne.

Autor uczy, jak lepiej rozumieć ich pieniędzy we współczesnym świcie. Pokazuje różne do nich podejście. Przekonuje, że umiejętne obchodzenie się z pieniędzmi to połączenie wiedzy teoretycznej z odpowiednim biznesowym zachowaniem. Inwestowanie, decyzje biznesowe i zarządzanie finansami nie podlega ścisłym wytycznym, nie ma wzorów i schematów, którymi można się posiłkować. To nie arkusze kalkulacyjne stoją za najważniejszymi decyzjami. Te najczęściej podejmowane się na firmowych kolacjach czy zebraniach. Kluczowe znaczenie ma tutaj psychologia. Decyzje podejmujemy pod wpływem mieszanki takich czynników jak osobista historia, unikalny światopogląd, ego, duma, marketing i... niezrozumiałe motywacje.

"Ponadczasowe lekcje o bogactwie, chciwości i szczęściu" to studium biznesowych przypadków, które zmieniają perspektywę myślenia o pieniądzach, karierze i strategiach marketingowych. Droga do bogactwa może być kręta, dziwna, ale najważniejsze żeby, wiodła do celu. Tutaj znajdziesz garść inspiracji, motywację do działania. Poczytasz o roli pesymizmu i racjonalności, o potencjale namnażania, o różnicy między wzbogacaniem się a byciem bogatym, o biznesowym szczęściu i pechu, a na koniec o sposobie myślenia amerykańskiego konsumenta.

Nie musisz się obawiać mentorskiego tonu, wnioski i sposób wykorzystania przekazanych informacji leżą po twojej stornie. Język jest przystępny, a treść życiowa. Każdy czytelnik po lekturze będzie mógł wprowadzić pewne zmiany do swojego życia od ręki.

Morgan Housel dwukrotnie otrzymał Best in Business Award od Stowarzyszenia Amerykańskich Redaktorów i Autorów Biznesowych, a także New York Times Sidney Award. Dwukrotnie był finalistą Nagrody Geralda Loeba w kategorii wybitnych tekstów biznesowych. Wie, o czym pisze, a w dziedzinie biznesu obraca się nie od dziś.

Jeśli interesuje Cię tematyka rozwoju osobistego i psychologii biznesu, sprawdź ofertę Wydawnictwa Sensus, które specjalizuje się w tego typu publikacjach.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3440190
Tytuł
Psychologia pieniędzy
Wydawnictwo
Liczba stron
272
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
213 x 150
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.42
Długość
213
Głębokość
213
Wysokość
150
Cena detaliczna
59,00 zł
Nasza cena
32,89 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Psychologia pieniędzy” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 27. lutego, wtorek
0,00 zł
3440190
Ładowanie...