Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Psi Patrol zabawki

 (14 produktów)

Beanie Babies Skye 8,5cm

(okładka folia)

14,94 17,06 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Beanie Babies Zuma 8,5cm

(okładka folia)

14,94 18,92 zł −21%
Wysyłka 24 godziny

TY BEANIE BABIES Psi Patrol Rocky Clip 8,5cm TY 41279

(okładka folia)

14,94 18,92 zł −21%
Wysyłka 24 godziny

Beanie Babies Rubble 8,5cm

(okładka folia)

14,94 18,92 zł −21%
Wysyłka 24 godziny

Pamiętnik ze światełkami LED Psi Patrol PW16255

22,26 27,74 zł −20%
Wysyłka 2 dni robocze

Mega Psi Patrol Skuter miejski Liberty

35,67 46,88 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Beanie Boos Kurczak z długą szyją Benedict 24cm

39,82 53,28 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

Mega Bloks Psi Patrol Radiowóz Chase'a

72,76 95,61 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Psi Patrol. Dino Rescue. Chase 53cm

5/5
66,21 101,11 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Beanie Babies Everest 8,5cm

(okładka folia)

13,77 18,92 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Teeny Tys Psi Patrol - Rubble

(okładka folia)

13,60 14,65 zł −7%
Wysyłka 24 godziny

Zabawki - Psi Patrol

Serial "Psi Patrol" zadebiutował w 2013 roku i od tego czasu jego popularność nieustannie rośnie. Opowiada o przygodach niezwykle odważnych piesków: Chase’a, Marshalla, Rubble’a, Rocky’ego, Zumy, Skye, od czasu do czasu ekipę wspierają także Everest, Tracker, Tuck, Ella oraz Rex. Psy wraz z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem ratują z opresji potrzebujących i w każdym odcinku biorą udział w bohaterskich misjach. Na fali popularności samego animowanego serialu ogromnym powodzeniem cieszą się także wszelkie gadżety związane z bohaterami. Każdy młody fan patrolu jest zainteresowany także zabawkami, w tym maskotkami stanowiącymi podobizny znanych postaci. Nie inaczej jest także w tym wypadku, dlatego oferta sklepu obejmuje liczne produkty nawiązujące do znanej produkcji.

Pluszaki - Psi Patrol

Asortyment sklepu zawiera zarówno większe maskotki, jak i te o kieszonkowych rozmiarach, które można łatwo zmieścić w torebce, plecaku, które mogą pełnić rolę breloka czy przypinki. Marka Ty Inc. w swojej ofercie posiada postaci z "Psiego Patrolu" w dwóch wersjach: Beanie Babies oraz Teeny Tys. Pierwsza przedstawia bohaterów jako szczeniaki, są idealnie oddaną, pomniejszoną wersją postaci znanych z kreskówki. Zachowano wszystkie szczegóły: rasy piesków, ich umaszczenie, ubranie, wszystkie elementy dodatkowe i atrybuty. Mniejsze - breloki mają wymiary około 8 centymetrów, natomiast większe - typowe maskotki są dwa razy większe. To świetna propozycja dla najmłodszych fanów popularnej psiej ekipy, aby zawsze mieć przy sobie swojego ulubionego bohatera. Przy tym zabawki stanowią zręcznie wykonane gadżety i promocję dla całego uniwersum Psiego Patrolu. Seria Teeny Tys także w detaliczny sposób oddaje postaci z bajek, jednak nadano im charakterystyczny dla serii beczułkowaty, nieco karykaturalny kształt. Są miękkie, pluszowe, wprost idealne do przytulania. Ich rozmiar to około 10 centymetrów. Wykonano je z materiałów najwyższej jakości, dlatego świetnie sprawdzą się jako maskotki dla maluchów już od trzeciego roku życia.

Psi Patrol - maskotki i gadżety

Oferta związana z bajką nie obejmuje wyłącznie maskotek, pomimo, że ich najwięcej można znaleźć w ofercie sklepu. Dostępne są również inne zabawki, w tym klocki przedstawiające Liberty na swoim niezawodnym skuterze. Psina jest naturalnie przedstawiona dokładnie jak w bajce, gotowa w każdej chwili nieść pomoc. W asortymencie dostępny jest także zestaw Psi Patrol z cyfrowym zegarkiem, długopisem i pamiętnikiem stanowiący prawdziwą gratkę dla fanów bajki. Kolejną propozycją jest świecący notatnik z motywem popularnych bohaterów. Unikatowy zeszyt jest idealny do zapisywania sekretów, marzeń, a także notatek, czy wspomnień. Wyposażony został w twardą oprawę, która po naciśnięciu przycisku świeci światłem LED, jego wymiary to 21 cm x 16,5 cm.

Zabawki z Psiego Patrolu

Bohaterowie serialu "Psi Patrol" to niewątpliwe wyłącznie pozytywne postaci, warto więc wspierać zainteresowanie najmłodszych tą produkcją. Ukazuje i utrwala ona pozytywne postawy, których obecność jest niezwykle ważna, zwłaszcza w życiu najmłodszych widzów. Utożsamianie się z bohaterami i traktowanie ich jako przyjaciół na pewno wpłynie na chęć powielania empatycznego nastawienia do innych. Psy przedstawione w bajce są zawsze gotowe nieść pomoc, nie tylko słabszym, lecz wszystkim w potrzebie, stanowią więc doskonały wzór do naśladowania. Wszystkie zabawki i gadżety powiązane z tym konkretnym bajkowym światem wzmacniają jedynie pozytywny przekaz serialu, dodatkowo są świetnymi zabawkami i kojącymi pluszakami.

Ładowanie...