Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu (Michael Newton) - tantis.pl
Xi

Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Michael Newton

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Illuminatio
Liczba stron: 605

Kup w zestawie:

Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu
5/5
30,09 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
84,27 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 49,90 zł

30,09 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 28,69 zł

Opis

Szukasz drogi w głąb własnej duszy? Pragniesz spojrzeć szerzej na swoje życie i zrozumieć to, co pozostało w Twoim jestestwie z poprzednich wcieleń? Sięgnij po "Przeznaczenie dusz" i daj się poprowadzić doktorowi Michaelowi Newtonowi w swojej najważniejszej życiowej podróży!

Shirley McLaine - ikona Hollywood i laureatka Oscara - powiedziała o twórczości dra Newtona: "To najbardziej fascynujące książki, jakie przeczytałam w życiu". Jej opinię podzielają tysiące czytelników na całym świecie: poszerzanie świadomości na temat reinkarnacji, bagażu karmicznego i wykorzystanie zdobytej wiedzy w obecnym życiu odmienia nasze ziemskie doświadczenie w nieosiągalny inną drogą sposób.

"Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu" to zapis siedemdzięsięciu doświadczeń ludzi, których świadomość przekroczyła granice życia i śmierci, by odnaleźć prawdę o swoich poprzednich wcieleniach. Lektura ich relacji pozwala dostrzec znaczenie tzw. flashbacków, czyli sygnałów z innych wymiarów, które mniej lub bardziej świadomie odbieramy podczas naszej obecności na Ziemi.

Dr Michael Newton opisuje drogi, jakie przebywają duchy, by skontaktować się z ludźmi żyjącymi tu i teraz. Wymienia barwy, jakie może przybrać aura, i stojące za nimi znaczenie; wyjaśnia także, jak wykorzystać tę wiedzę w autoterapii i rozwoju osobistym.

Zapis wrażeń płynących z seansów hipnotycznych pacjentów dra Newtona pozwala również na wyjaśnienie wielu nurtujących nas kwestii związanych z wędrówką między wcieleniami. Dzięki lekturze "Przeznaczenia dusz" dowiesz się, dlaczego przychodzimy na ten świat i jaką misję mamy na nim do wypełnienia. Czas i miejsce zamieszkania, ciało, w którym mieszka dusza, rodzina w której przyszło się na świat - żaden z tych elementów nie jest dziełem przypadku.

Relacje dowodzą również obecności przewodników duchowych, bratnich dusz, które wspierają nas w rozwoju głębszej świadomości. Są wśród nich ludzie żyjący obok nas, jak również ci, którzy odeszli już z tego świata, lecz ich dusze pozostają w pobliżu i niosą otuchę tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Otwórz się na nowe doświadczenia, dotknij tego, co pozornie nienamacalne - lektura "Przeznaczenia dusz" odkryje przed Tobą zupełnie nowe perspektywy i pomoże przeżywać życie w pełni świadomie!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3260737
Tytuł Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu
Autor Michael Newton
Wydawnictwo Illuminatio
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 605
Data premiery 2020-09-30
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 205 x 145
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.57
Cena detaliczna 49,90 zł
Nasza cena 30,09 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Sabina T.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 14-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
To już moja druga po "Wędrówce dusz" pozycja tego autora i uważam, że jest równie dobra jeśli nie lepsza jak poprzednia. Jestem pod wrażeniem pracy włożonej przez doktora Newtona w badania nad kolejnymi wcieleniami oraz odwagi jego pacjentów, którzy poddali się terapii, choć odkrycie prawdy o sobie może być bolesnym i zaskakującym doświadczeniem. Szczególnie podobały mi się fragmenty na temat komunikacji z bliskimi zmarłymi, mam ogromną nadzieję, że mi też uda się kiedyś czegoś takiego doświadczyć.

Jadwiga T.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 12-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
Książka bez wątpienia godna uwagi, bardzo oryginalna, bo oparta na autentycznych doświadczenia autora - a właściwie jego pacjentów, którzy przenosili się w swoje poprzednie wcielenia podczas seansów hipnotycznych. Kolejne historie układają się w barwny, wielowymiarowy, ale i całkiem spójny obraz tego, co dzieje się z nami po śmierci i przed narodzeniem. Warto przeczytać nawet jeśli jest się sceptycznym wobec reinkarnacji.

Marta A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
Niesamowita książka, lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce rozwijać się duchowo i zastanawia się nad przyczyną swojego przyjścia na świat. Każdy z nas ma tu i teraz zadanie do wykonania, próby z którymi musi się zmierzyć, nie rzadko bardzo trudne i bolesne. Książki takie, jak "Przeznaczenie dusz" podnoszą na sercu w tych trudnych chwilach i przypominają nam, że wszystko dzieje się po coś, a po burzy wychodzi słońce. Co tu więcej pisać - polecam!

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...