Przeznaczenia T.2 Narzeczony z miasta

  2 recenzje

Zofia Małkowska ma trzydzieści dwa lata i mieszka na wsi. Zawodowo zajmuje się historią sztuki: pracuje w urzędzie gminy i muzeum w pobliskim miasteczku. Jej kariera na prowincji nie daje perspektyw na rozwój. Kobieta ma wrażenie, że utknęła. Żałuje, że wróciła z Warszawy po studiach.Prywatnie Zosia do niedawna popełniała błąd za błędem. Przeżyła historię miłosną, która wywróciła jej świat do góryCzytaj więcej

więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

Zofia Małkowska ma trzydzieści dwa lata i mieszka na wsi. Zawodowo zajmuje się historią sztuki: pracuje w urzędzie gminy i muzeum w pobliskim miasteczku. Jej kariera na prowincji nie daje perspektyw na rozwój. Kobieta ma wrażenie, że utknęła. Żałuje, że wróciła z Warszawy po studiach.

Prywatnie Zosia do niedawna popełniała błąd za błędem. Przeżyła historię miłosną, która wywróciła jej świat do góry nogami. Zaryzykowała dla chwili słabości, a ta okazała się największą porażką. Teraz jej niedoszły narzeczony się żeni, a ona jest sama. Nie mając wyboru, decyduje się na radykalną zmianę swojego życia. Postanowień nie udaje się jednak zrealizować i kobieta wpada wprost z jednych kłopotów w drugie.

Po pasmach porażek Zosia w końcu dostaje zawodowe wyzwanie. Ma szansę uratować ukochany pałac przed ruiną. Jednocześnie w jej życiu pojawiają się dwaj interesujący mężczyźni: starsi od niej, bogaci i równie zagubieni. Tylko ten, który pozwoli jej poczuć się dobrze samej ze sobą, może zostać tym jedynym.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3648571
Tytuł
Przeznaczenia T.2 Narzeczony z miasta
Wydawnictwo
Liczba stron
340
Rok wydania
2025
Wymiary
215 x 148
Wysokość
148 mm
Długość
215 mm
Głębokość
2 mm
Nasza cena
71,59 zł

Opinie i recenzje książki Przeznaczenia T.2 Narzeczony z miasta

5,0/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Aleksandra H. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2025-08-10Recenzja zweryfikowana
    "Jesteś uroczy, kiedy się tak krępujesz. Myślę, że już to wiesz, ale dla pewności powiem: przy mnie możesz, a nawet powinieneś być sobą. Nie lubię pozerów i nie chcę mieć do czynienia z mężczyznami, którzy udają kogoś, kim nie są. Zbyt wiele razy się zawiodłam." Autorka po raz kolejny zabrała czytelnika w podróż emocjonalnym rollercoasterem, który wciąga od początku do końca. Świetna fabuła, dobrze wykreowani bohaterowie, tajemnice i cięty język głównej bohaterki, sprawia, że historię czyta się w mgnieniu oka. W tej części również jak i w pierwszej znajdziemy rozmowy głównej bohaterki z autorką, które wprowadzają powiew świeżości i humoru. Nie zabraknie też refleksji nad miłością i szczerością w związku. Gorąco polecam.
  • Halyna_and_books C. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2025-07-10Recenzja zweryfikowana
    Zofię mogliśmy poznać w 1 tomie Narzeczony ze wsi. Jeśli jeszcze nie czytaliście zachęcam nadrobić zaległości. Kobieta na początku niekoniecznie przypadła mi do gustu. Teraz miałam możliwość lepiej ją poznać i wiecie co? Zmieniłam zdanie. Okazało się, że jest to kompletnie pogubiona kobieta o zerowym poczuciu własnej wartości, która chciałaby aby jakiś mężczyzna pokochał ją taką jaką jest. To pokazuje jak łatwo można kogoś ocenić nie znając jego, jego przeszłości i problemów.  Owszem dalej momentami Zosia mnie wkurzała swoim zachowaniem, choć z drugiej strony... no nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy. Szczególnie jak autorka zrzuca coraz większe kłody pod nogi i wprowadza kolejnych mężczyzn do życia, aby ci jeszcze bardziej je skomplikowali ? Normalnie same problemy z tymi facetami ? Historia jest tak życiowa i przyjemnie opisana, że nie mogłam się oderwać. Ledwo zaczęłam, a już koniec (a wcale cienka nie jest). Mamy sporo życiowych zawirowań, złych i nieprzemyślanych wyborów, ale wszystko jest po coś. Jak w prawdziwym życiu. Uwielbiam pióro autorki. Jest na temat, bez zbędnych opisów, za to z mnóstwem emocji przeplecionych dawką humoru na rozluźnienie. Mamy również jak w poprzednim tomie kilka rozmów autorki z bohaterką, choć jest ich mniej, a szkoda, bo je uwielbiam. Świetnie, że w tej części pojawia się również Ada i Radek i mogłam dowiedzieć się co u nich słychać, jak sobie żyją.  Wrażenie na mnie zrobiło przygotowanie autorki do tego tomu. W przyjemny i ciekawy sposób przedstawiła zarys historii zabytków oraz wystawianej sztuki, w której udział wzięła Zofia jako widz. Szczególnie o Wrocławiu fajnie mi się czytało, bo całkiem niedawno byłam tam na weekend. Miło było powspominać. Teraz pozostaje mi czekać na tom o prezesie Patryku. Zaintrygował mnie i jestem ciekawa jak u niego wszystko się potoczy.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka