Przewodnik po żydowskim Wrocławiu
Publikacja opowiada o historii Wrocławia i elementach które złożyły się na tożsamość Wrocławia. Wrocław to miasto, którego dziedzictwo żydowskie jest ewenementem w skali ogólnopolskiej. O jego bogactwie świadczy fakt, że jest spadkobiercą zarówno niemieckich, jak i polskich Żydów. Obie społeczności choć w różny sposób przyczyniły się do jego rozwoju i zapewniły ważne miejsce w historii europejCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligrafia AD REM
- Data premiery: 2019-11-18
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 256
- Wymiary: 205 x 125
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
943565
Tytuł
Przewodnik po żydowskim Wrocławiu
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
256
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2019-11-18
Rok wydania
2019
Wymiary
205 x 125
Waga
0.4 kg
Wysokość
125 mm
Długość
205 mm
Głębokość
125 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
125 mm
Nasza cena
48,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Przewodnik po żydowskim Wrocławiu” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









