Xi

Już od stuleci ludzie przeczuwali obecność nieokreślonej wyższej mocy, której działanie miało determinować los każdego człowieka. Świadomość ta wzbudzała strach, ale i respekt. Działanie owej siły tłumaczono za pomocą fantazji i mitów, różniących się od siebie formą, treścią i czasem powstania. Zarówno w starożytnych podaniach, jak i współczesnych modelach naszego uniwersum pobrzmiewa jednak wspólna myśl: ludzie są maleńkimi trybikami w przepotężnej machinie Wszechświata. Wielu z nas zastanawia się, do jakiego stopnia możemy kontrolować nasze życie i w jaki sposób sterować nim według swojej myśli. Vadim Zeland podejmuje próbę odpowiedzi: „Transerfing rzeczywistości” rzuca całkowicie nowe światło na tę kwestię. Dzięki lekturze poznasz świat, którego istnienia dotąd sobie nie wyobrażałeś. Przekonasz się, że możesz wybrać elementy swojej rzeczywistości – tak, by wszystko, czego pragniesz, samo pojawiało się w Twoim życiu.

"Przestrzeń wariantów" to pierwszy tom kultowej serii książek Vadima Zelanda, wtajemniczającej czytelników w nowe, zaskakujące spojrzenie na świat, w którym żyjemy. W samej Rosji sprzedano już prawie dwa miliony egzemplarzy, a każde kolejne wydania w innych językach szybko stają się bestsellerami.

Tytułowy "transfering rzeczywistości" to jednocześnie nazwa teorii i technik opracowanych przez Zelanda. Transfering uczy, co i jak robić, by dosłownie nagiąć rzeczywistość do swoich potrzeb. Autor podpowiada, jak uciec przed wpływem działających w świecie sił, które chcą nas zniewolić. Pokazuje, jak wybierać z rzeczywistości to, co dla nas najlepsze - innymi słowy, który wariant z całej ich przestrzeni służy nam najbardziej. Vadim Zeland uczy czytelników, jak bezpośrednio i skutecznie wpływać na swój los.

Sam autor to niezwykle tajemnicza postać. Jedyne, co o nim wiadomo to fakt, że jest Rosjaninem, byłym fizykiem, który do czasu rozpadu Związku Radzieckiego zajmował się fizyką kwantową. Jest także byłym informatykiem oraz pisarzem. Zasłynął jako wynalazca dziedziny nauki transferingu - praktycznej techniki sterowania rzeczywistością. Wielotomowy "Transfering rzeczywistości" to dosłownie podróż do innego świata oraz propozycja innego odbierania i patrzenia na otaczającą nas rzeczywistość - a wręcz jej tworzenia.

"Przestrzeń wariantów" to pierwszy tom bestsellerowej serii, a zarazem zaproszenie do wspaniałej przygody, w której zyskujemy bezpośredni, twórczy wpływ na to, jak żyjemy.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


797138
Ładowanie...