Przekroje
praca zbiorowa
Stała wystawa Przekroje. Galeria Architektury Polskiej XX i XXI wieku w Kamienicy Szołayskich im. Feliksa Jasieńskiego to pierwsza w polskich instytucjach kultury prezentacja najciekawszych osiągnięć polskiej architektury, przybliżająca jej historię, a także współczesne dzieje przez pryzmat pytań o to, czym jest i czym może być architektura oraz w jaki sposób można opisać relacje łączące ją z użytCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Muzeum Narodowe we Wrocławiu
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 104
- Wymiary: 227 x 227
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3487316
Tytuł
Przekroje
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Liczba stron
104
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2022
Wymiary
227 x 227
Wysokość
227 mm
Długość
227 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
22,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Przekroje” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









