Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Podręczniki do przedsiębiorczości - liceum i technikum

 (17 produktów)

Podstawy przedsiębiorczości 2.0. Ćwiczenia

17,79 21,00 zł −15%
Wysyłka dzisiaj

Podstawy przedsiębiorczości 1. Karty pracy. Zakres podstawowy

5/5
23,99 27,80 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik dla szkół branżowych I stopnia

(okładka miękka)

5/5
48,99 57,10 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Pakiet: Podstawy przedsiębiorczości 1. Podręcznik / Karty pracy. Zakres podstawowy

(okładka miękka)

74,18 78,54 zł −6%
Wysyłka dzisiaj

Podstawy przedsiębiorczości 1. Szkoły branżowe I stopnia. Zeszyt ćwiczeń

(okładka miękka)

21,69 24,90 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

Zarys przedsiębiorczości. Ćwiczenia. Szkoły ponadgimnazjalne.

(okładka miękka)

14,49 16,80 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Podstawy przedsiębiorczości

(okładka miękka)

31,99 34,00 zł −6%
Wysyłka 3 dni robocze

Podręczniki do przedsiębiorczości: od teorii do praktyki

W tej kategorii znajdziesz książki, ćwiczenia i opracowania z zakresu przedsiębiorczości i podstaw ekonomii. Podręczniki dedykowane są dla uczniów liceów i techników. W przystępny sposób tłumaczą podstawowe zagadnienia ekonomiczne, by od teorii przejść płynnie do praktyki. Liczne przykłady, teksty źródłowe i case study pozwalają lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia. Zakres tematyczny podręczników obejmuje takie sektory jak: ekonomia, rachunkowość, gospodarka i finanse.

Poznaj zasady rządzące światem ekonomii - sięgnij po podręczniki do przedsiębiorczości.

Przedsiębiorczość podręczniki do szkół średnich

W naszej księgarni znajdziesz zarówno podręczniki, jak i zestawy ćwiczeń i karty pracy, dzięki którym opanowanie materiału stanie się dużo łatwiejsze. W ofercie znajdziesz podręczniki wieloletnie, jednoroczne, a więc podręczniki do liceów i szkół branżowych.

Jeśli kształcisz się na kierunku technik ekonomista lub technik rachunkowości, podręcznik "Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych" pomoże Ci w zrozumieniu zasad obowiązujących przy rozliczeniach kadro-płacowych i rozliczeniach z kontrahentami zewnętrznymi. Ta pozycja pomoże Ci przygotować się do obowiązkowego egzaminu zawodowego na koniec nauki.

Podręcznik do przedsiębiorczości dla ciekawych świata

Podręczniki do przedsiębiorczości w jasny sposób przybliżają mechanizmy rządzące współczesną gospodarką. Pomagają nabyć wiele praktycznych kompetencji przydatnych w życiu codziennym, a w dalszej perspektywie, także w życiu zawodowym i biznesie. Wykonywanie obliczeń ekonomicznych, rozliczenia z instytucjami, obowiązki przedsiębiorcy i podmiotów publicznych, rozliczenia kadrowo-płacowe - dzięki podręcznikom do przedsiębiorczości te obszary przestaną mieć przed tobą tajemnice.

Podręczniki do przedsiębiorczości uczą także, co oznacza bycie przedsiębiorczym, zarówno w skali mikro jak i makro. Przedsiębiorczość w życiu codziennym to umiejętne zarządzanie sobą w czasie i rozsądne gospodarowanie zasobami takimi jak czas, pieniądze i umiejętności. W skali makro uczą przedsiębiorczego zachowania w zarządzaniu kapitałem pieniężnym gminy, miasta, powiatu czy województwa. Dzięki tej wiedzy działanie na rynku Unii Europejskiej i rynku globalnym przyjdzie wam z większą łatwością.

Podręczniki zostały napisane przystępnym językiem, nie musisz się więc obawiać trudnej terminologii, która będzie blokować Cię w zapoznawaniu się z materiałem. Otwórz się na wiedzę, otwórz się na świat!

Ładowanie...