Xi

Przechytrzyć diabła

"Przechytrzyć diabła" to wnikliwa, prowokacyjna książka autorstwa Napoleona Hilla - bestsellerowego autora poradników wszech czasów, które wywarły ogromny wpływ na całe pokolenia czytelników poszukujących sukcesu.Napoleon Hill był amerykańskim pisarzem i prekursorem literatury osobistego sukcesu. Przez całe swoje życie tworzył Filozofię Sukcesu - badaniu własnych przekonań ich roli w osiąganiu swoCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
 • Data premiery: 2012-07-09
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 324
 • Wymiary: 205 x 145 x 16
Polecamy podobne produkty

"Przechytrzyć diabła" to wnikliwa, prowokacyjna książka autorstwa Napoleona Hilla - bestsellerowego autora poradników wszech czasów, które wywarły ogromny wpływ na całe pokolenia czytelników poszukujących sukcesu.

Napoleon Hill był amerykańskim pisarzem i prekursorem literatury osobistego sukcesu. Przez całe swoje życie tworzył Filozofię Sukcesu - badaniu własnych przekonań ich roli w osiąganiu swoich celów oraz ukazywaniu, jak powstają osiągnięcia i czy istnieje uniwersalna formuła na to, aby sukces był w zasięgu każdego człowieka. Podkreślał przy tym, że do poprawy życia każdorazowo niezbędne są żarliwe oczekiwania - również wobec samego siebie. Twierdził, że należy działać na przekór przeciwnościom - wytrwać, a potem odnieść sukces.

Książka "Przechytrzyć diabła" została napisana przez Hilla w 1938 roku - w czasach, kiedy świat podnosił się po poważnym kryzysie finansowym i nagle stanął w obliczu globalnego konfliktu. Publikacja nie doczekała się wówczas publikacji, ponieważ rodzina i dorady autora uznali ją za zbyt kontrowersyjnego. Siedemdziesiąt lat później to niedocenione dzieło zostało opracowane przez Sharon Lechter z Fundacji Napoleona Hilla i wreszcie ujrzało światło dzienne, okazawszy się opracowaniem zaskakująco aktualnym w obecnej rzeczywistości. Książki Hilla nadal sprzedają się w milionach egzemplarzy, bo i dążenie do sukcesu okazuje się być pragnieniem i dążeniem uniwersalnym.

Jeden z największych i najbardziej wpływowych myślicieli Ameryki wykorzystuje w "Przechytrzyć diabła" swoją słynną zdolność do dotarcia do korzeni ludzkiego potencjału. Pokazuje, jak strach, wstyd, prokrastynacja, złość czy zazdrość uniemożliwiają nam realizację naszych celów.

Książka ma charakter przypowieści - wywiadu z Diabłem, który zostaje przechytrzony przez legendarnego guru sukcesu i zrzeka się swoich sekretów dotyczących tajnych metod kontroli, które mogą nas zniszczyć. Hill zdradza, gdzie mieszka Diabeł, dlaczego istnieje i jak przejmuje kontrolę nad ludzkim umysłem. A co najważniejsze - ujawnia siedem praw, które pozwolą przechytrzyć Diabła we własnym życiu, a w konsekwencji osiągnąć stawiany przez Hilla cel: sukces.

"Przechytrzyć diabła" to książka fascynująca i inspirująca - kultowe dzieło podpowiadające, jak stworzyć własną drogę do sukcesu, harmonii i spełnienia.

Lektura piekielnie wciągająca!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
289689
Tytuł
Przechytrzyć diabła
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
324
Data premiery
2012-07-09
Rok wydania
2012
Wymiary produktu [mm]
205 x 145 x 16
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.4
Długość
205
Głębokość
145
Wysokość
16
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
3 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Jarek W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-22
  Pomimo, że autor napisał książkę już ponad 80 lat temu nadal jest ona aktualna. Zaczynając od kiepskiego systemu edukacji, poprzez kościół, który opiera się przede wszystkim na strachu przed złem. Książka uświadamia jak wiele zależy od nas i jak ważna jest samokontrola oraz samodyscyplina. To ten rodzaj książek o rozwoju osobistym, który do mnie trafia.
 • Artur K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2015-06-04
  Faktycznie lektura piekielnie wciągająca. Za każdym razem gdy sam znajdowałem się pogrążony w rozpaczy, trwałem w tym stanie dopóki nie dostałem kopa od swojego drugiego Ja. Nie pozwalało mi ono się załamywać i rozjaśniało mój umysł podając mi w każdym przypadku najlepsze wyjście z sytuacji. Z biegiem czasu zrozumiałem, że każdy cel wymaga poświęceń i chwilowych porażek. To konieczne. Ważne, aby przy tym mieć niezachwianą wiarę w osiągnięcie sukcesu i nie dać się ponieść nałogowi dryfowania.
 • OLA Klient niezweryfikowany
  5.0
  2013-08-31
  Jest to książka ponadczasowa każda osoba powinna ją przeczytać która chce zmienić swoje życie na szczęśliwe i zrozumieć dlaczego doświadczamy trudnych chwil a są ona dla nas zbawienne jeśli zrozumiemy nasze doświadczenia czego nas uczą to wtedy zacznie się zmieniać nasze życie.

Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 4. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 4. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 4. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 4. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 4. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 4. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 4. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 4. czerwca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


289689
Ładowanie...