Xi

Prze-rysuj. Lustrzane rysowanie dla najmłodszych

Rysowanie lustrzanych odbić przedmiotów i zwierząt to świetna zabawa, ale nie tylko! Ta prosta i satysfakcjonująca rozrywka rozwija u najmłodszych zdolność odtwarzania obrazków, ćwiczy motorykę małą, daje poczucie sprawczości oraz ułatwia zrozumienie pojęcia symetrii, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym.Taki sposób rysowania jest łatwy dla dzieci w każdym wieku, a dzięki tej książce narysują Czytaj więcej

 • Wydawnictwo: Kropka
 • Data premiery: 2023-04-12
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 80
 • Wymiary: 252 x 212
Polecamy podobne produkty

Rysowanie lustrzanych odbić przedmiotów i zwierząt to świetna zabawa, ale nie tylko! Ta prosta i satysfakcjonująca rozrywka rozwija u najmłodszych zdolność odtwarzania obrazków, ćwiczy motorykę małą, daje poczucie sprawczości oraz ułatwia zrozumienie pojęcia symetrii, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym.

Taki sposób rysowania jest łatwy dla dzieci w każdym wieku, a dzięki tej książce narysują między innymi: sowę, statek, stworka, robota, gitarę czy latarnię morską. Dodatkowe kratkowane strony pozwolą „młodym artystom” wymyślić i narysować własne obrazki od zera.

Ale frajda! Zaczynamy?

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3338136
Tytuł
Prze-rysuj. Lustrzane rysowanie dla najmłodszych
Producent
Liczba stron
80
Data premiery
2023-04-12
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
252 x 212
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.32
Długość
252
Głębokość
252
Wysokość
212
Nasza cena
24,89 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
4 recenzje
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • book w. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-06-30
  Umiejętność rysowania uważam, że posiada każdy, z tym że u jednych wyglądają to lepiej u innych ciut gorzej, ale każdy rysunek narysowany z serca jest piękny. Dlaczego wspominam o tym? Dzisiejsza recenzja dotyczy książki „Prze-rysuj. Lustrzane rysowanie dla najmłodszych” które to jest fantastyczna nauką nie tylko dla maluszków, ale i tych starszych, którzy nie czują się dobrze w tej dziedzinie. Wiem, co mówię, bo sama robiłam ksero stron i starałam się rysować poprzez lustrzane odbicie, jak i samodzielnie całość. Tyle zabawy co miałam z córką to głowa mała.

  W książce macie 52 rysunki, które trzeba samodzielnie dokończyć. Po dokończeniu można pomalować lub użyć innej techniki kolorowania obrazków. Jeżeli macie pod opieką grupę młodego pokolenia książka sprawdzi się idealnie. Nie przypominam sobie, żeby moją córkę ktoś uczył rysowania (ale mogę się mylić lub przegapić) W książce spotkacie taką tematykę jak: zwierzęta, roboty, miejsca, pojazdy, potwory, jedzenie, przedmioty oraz księżniczki. Na końcu książki macie możliwość samodzielnie wymyślić coś, co potem wasze dziecko przerysuje. Wakacje trwają w pełni więc polecam tę formę zabawy dla całej rodziny.

  Strony nadają się do kserowania się w domu można zabezpieczyć się w większą ilość kartek, żeby dla każdego starczyło. Polecam również poprzednią książkę autorki pt. „Umiem rysować zwierzęta”, w której krok po kroku macie pokazane jak narysować np. sowę. Książka również nadaje się do kserowania i kolorowania.
 • Joanna M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-05-29
  Kolejna, po świetnej serii „Umiem rysować”, propozycja Wydawnictwa Kropka, która sprawia, że ołówek sam wskakuje do dłoni . Tym razem, maluchy nie będą jednak tworzyć rysunków od zera, a przerysowywać brakujące połowy ilustracji.

  Znajdziecie tu aż 52 rysunki do samodzielnego dokończenia. Każdy z nich podzielony jest symetrycznie. Widząc lewą połowę ilustracji, dziecko ma za zadanie przerysować jej lustrzane odbicie, tworząc piękną całość. I żeby nie było, że ćwiczymy tu tylko (a raczej - aż) sprawność rączki, koncentrację i koordynację wzrokowo-ruchową. Z tą pozycją również świetnie się bawimy! Zadbała o to autorka ilustracji, która dostarczyła maluchom całą gamę zabawnych i uroczych obiektów do przerysowywania.

  Dzięki wskazówkom ze wstępu książki i wygodnej kratce, już kilkuletnie dzieci, bez większego problemu stworzą rysunek pandy, robota, księżniczki, rakiety kosmicznej, czy misia! Co więcej, ostatnie strony pozwalają puścić wodze fantazji i stworzyć coś własnego (dla rodzica będzie to fajny sposób na sprawdzenie, czy dziecko zrozumiało pojęcie symetrii i rozwinęło zdolność odtwarzania obrazków).

  Jeśli macie w domu przedszkolaka i chcecie zapewnić mu świetną, dającą poczucie sprawczości zabawę z całym wachlarzem innych zalet, gorąco polecam!
 • Magdalena R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-05-22
  Rysowanie nie jest talentem z którym przychodzimy na świat, a umiejętnością nabytą w drodze nauki. Czy będzie ona łatwa, krótka i przyjemna, czy też trudna i czasochłonna zależy między innymi od naszej spostrzegawczości, koncentracji, wyobraźni i systematyczności.
  Już od najmłodszych lat warto zachęcać dzieci do podejmowania prób stworzenia własnego rysunku.
  I tu świetną propozycję dla najmłodszych wydało Wydawnictwo Kropka.
  "Przerysuj. Lustrzane rysowanie dla najmłodszych" to książeczka zawierająca 52 rysunki do samodzielnego dokończenia. Znajdziemy wśród nich zwierzęta, pojazdy, miejsca, przedmioty, jedzenie, a nawet potwory i księżniczki. Obrazki mają zróżnicowany poziom trudności, a dzięki wyznaczonej osi symetrii najmłodsi ćwiczą odtwarzanie wzorów. Ponadto taka aktywność usprawnia motorykę małą i jest źródłem doskonałej, kreatywnej zabawy.
  Podoba Wam się taka forma nauki? My jesteśmy zdecydowanie na tak!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


3338136
Ładowanie...