Proto. Jak nasz prajęzyk dotarł na krańce świata
O książce Proto. Jak nasz prajęzyk dotarł na krańce świataZanim powstały miasta, prawa i religie, pojawił się język. Pięć tysięcy lat temu pramowa połączyła ludzi zamieszkujących ogromne obszary Eurazji i dała początek większości współczesnych języków – także polskiemu. Jej ślady odnajdujemy zarówno w codziennych słowach („mama”, „brat”, „dom”), jak i w opowieściach oraz wyobrażeniach, które Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Znak Horyzont
- Data premiery: 2026-03-11
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 448
- Wymiary: 140x205
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3720376
Tytuł
Proto. Jak nasz prajęzyk dotarł na krańce świata
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
448
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2026-03-11
Rok wydania
2026
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
140x205
Waga
484 kg
Wysokość
140 mm
Długość
205 mm
Głębokość
33 mm
Szerokość
143 mm
Nasza cena
58,69 zł
Opinie i recenzje książki Proto. Jak nasz prajęzyk dotarł na krańce świata
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Ewa Klient niezweryfikowany2026-04-15Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










