Proszę mnie przytulić

Wechterowicz Przemysław Dziubak Emilia

twarda

Wydawnictwo : EZOP
Ilość stron: 36

Opis

Czy wiecie, jaki jest najlepszy sposób na udany dzień? Pewnego dnia Tata Niedźwiedź zdradził w sekrecie Niedźwiadkowi, że wystarczy się mocno do kogoś przytulić, a świat stanie się piękniejszy. I tak zaczęła się niezwykła przygoda ojca i syna. Wędrują razem przez las i przytulają każdego, kogo spotkają na swojej drodze ? malutką Gąsienicę, wielką Anakondę, a nawet Myśliwego ze strzelbą w dłoni... Pełna humoru a zarazem wzruszająca opowieść o tym, że jeden mały, ale płynący z głębi serca gest, może zmienić bardzo wiele w życiu każdego z nas. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 616883
Tytuł Proszę mnie przytulić
Autor Wechterowicz Przemysław , Dziubak Emilia
Wydawnictwo EZOP
Rodzaj okładki twarda
Liczba stron 36
Wymiary 0 × 25 × 25
Cena okładkowa 30,00 zł
Nasza cena 17,16 zł

Recenzje

4 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Dodaj recenzję:

oceń produkt:


klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 18-08-2017
Mi osobiscie się nie podoba. Treść tej książki do nnie nie przemawia.Mój 2latek który uwielbia książki i ma ich wiele bardzo żadko po nią sięga...i nie jest to spowodowane nadmiarem tyt. na półce.. Być może książka skierowana jest do nieco starszych dzieci ;)

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 23-10-2017
Przesłanie książki jest bardzo piękne, ale jej treść jest zbyt uboga. Pięknie wydana, urocze ilustracje, stąd zapewne przyciąga uwagę dzieci i ich rodziców. Niestety książka do przeczytania na jeden raz i to... w 10 minut.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 14-11-2017
Mój syn jest molem książkowym, uwielbia większość tytułów, które dla niego wybieramy. Tą również lubi czytać, fajne jest to że możemy całość przeczytać za jednym razem. Wiek dziecka 2 lata 2 miesiące.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 15-01-2018
Piękne ilustracje Emilii Dziubak, świetna książka szczególnie dla taty i syna, opowiadająca o czułości i emocjach, czyli tym, o czym mężczyznom mówić najciężej ;). Fabuła jest bardzo prosta, ale także bardzo urocza.

klient zarejestrowany który nie kupił tego produktu

| 22-05-2018
Piękne ilustracje to największa zaleta tej książki. Treść płytka, banalna, naiwna... Naprawdę dwulatek potrafi zrozumieć, że relacje polegają na czymś więcej niż "przytulanie". Do tego nachalny humor, który nie śmieszy ani dzieci ani dorosłych. Zmęczyłam się czytając a córka na szczęście nie prosiła o powtórki...

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
26 Lipiec, Piątek 0,00 zł Niedostępne
30 Lipiec, Wtorek 5,99 zł Niedostępne
26 Lipiec, Piątek 7,99 zł Niedostępne
26 Lipiec, Piątek 8,99 zł 11,99 zł
25 Lipiec, Czwartek 8,99 zł Niedostępne
25 Lipiec, Czwartek 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...