Proszarki, celebrytki i święte. Gdańskie herstorie
Bohaterkami tej książki są gdańszczanki. Niektóre z nich znamy z imienia i nazwiska, jak Annę Renatę Breyne, Almę Richter czy Johannę Schopenhauer. Inne możemy poznać jedynie zbiorowo jako członkinie grup społecznych: zakonnic, służących, proszarek czy położnych.Obok mieszkanek Gdańska bohaterkami książki są również wybitne postaci swoich czasów, które gościły w mieście: angielska mistyczka MargerCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Marpress
- Data premiery: 2023-04-04
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 228
- Wymiary: 211 x 153
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3352513
Tytuł
Proszarki, celebrytki i święte. Gdańskie herstorie
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
228
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-04-04
Rok wydania
2023
Wymiary
211 x 153
Waga
0.28 kg
Wysokość
153 mm
Długość
211 mm
Głębokość
15 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
146 mm
Nasza cena
32,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Proszarki, celebrytki i święte. Gdańskie herstorie” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









