Xi

Prosto w sedno

"Prosto w sedno” to opowieść o człowieku, który był zawsze dobry i dawał z siebie, ile tylko mógł. Jednak, jeśli świat odwdzięcza się tylko kolejnymi razami i batami, każdy w końcu zmieni swoje spojrzenie i perspektywę.Ta zmiana nie oznacza, że staje się złym człowiekiem, oznacza tylko, że zaczyna zaczyna traktować innych z wzajemnością, przestaje walczyć o jednostronne relacje i daje innym tyle, Czytaj więcej

"Prosto w sedno” to opowieść o człowieku, który był zawsze dobry i dawał z siebie, ile tylko mógł. Jednak, jeśli świat odwdzięcza się tylko kolejnymi razami i batami, każdy w końcu zmieni swoje spojrzenie i perspektywę.

Ta zmiana nie oznacza, że staje się złym człowiekiem, oznacza tylko, że zaczyna zaczyna traktować innych z wzajemnością, przestaje walczyć o jednostronne relacje i daje innym tyle, na ile zasługują.

"Prosto w sedno" to książka napisana przez Rafał  Wicijowskiego w czasie, gdy przechodził ciężki okres, a ilość przykrych rzeczy, jaka go spotkała, była porażająca. W swojej najnowszej książce stara się podziękować wszystkim, którzy wtedy wyciągnęli do niego pomocną dłoń albo po prostu okazali mu życzliwość. Opowiada w niej o konsekwencjach i implikacjach podejmowanych wtedy decyzji, które sprawiły, że jego życie zmieniło się w sposób, jakiego nie podejrzewał. Książka porusza tematy ważne dla każdego, kto zmienia swoje życie, przestaje wierzyć w cuda i nieprawdziwe obietnice. Bo odejście od fałszywych ludzi, którzy myślą jedynie o sobie, to pierwszy krok do wyciągnięcia wniosków i mądrzejszego życia bez bzdur.

Dzięki książce "Prosto w sedno" czytelnik zrozumie, czego unikać, a w którą stronę pójść, by uzdrowić swoje życie i kontakty międzyludzkie. Autor często stosuje ostry język, którym opisuje swoje działania, jednak to zmiany, które wprowadzisz w swoim życiu są treścią tej książki, a zastosowane przez Wicijowskiego chwyty sprawiają, że tym bardziej jesteś w stanie je zapamiętać.

Sięgnij po "Prosto w sedno" by uwierzyć w siebie i siebie pokochać, zrozumieć co w życiu jest naprawdę ważne i jakie wartości powinny nim kierować. Wzruszy cię, ale też rozśmieszy, odnosząc się do przykładów z codziennego życia, które przydarzyły się każdemu z nas.

Jak zwykle Rafał Wicijowski pisze prostym, klarownym językiem, co sprawia, że tym bardziej przemawia do odbiorcy. Warto przeczytać i wprowadzić do swojego życia dobre zmiany, a w trudnych chwilach wrócić do tych bezceremonialnych porad i niepretensjonalnych przemyśleń.

Gościnnie w książce zamieszczone zostały teksty Michała Matejczuka ze Świeżo malowane i  Tomasza Badury z Gentleman Polska.

Rafał Wicijowski jest autorem poczytnego bloga "Oczami mężczyzny", w którym opisuje swoje przemyślenia na tematy codzienne, pisze o miłości i realizacji swoich pasji oraz dzieli się rozważaniami o świecie.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3186248
Tytuł
Prosto w sedno
Wydawnictwo
Data premiery
2021-11-14
Rok wydania
2021
Okładka
okładka miękka
Nasza cena
55,79 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,3/5
4 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Tomasz C. Klient niezweryfikowany
  2.0
  2022-10-23
  Zaciekawiony pozytywnymi opiniami sięgnąłem z ochotą. Ogólnie nie powielam tych reakcji i osobiście nie popieram tych zachwytów. Nie zrażony jednak powyższym podszedłem z entuzjazmem do kolejnej książki "Oczami mężczyzny", o której napiszę więcej znacznie bardziej krytycznie. Ogólna ocena niska z uwagi na bardzo kosztowny wydatek jak na tego typu mało obszerną w treść i wartość publikację.
 • Andżelika H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-04
  Bardzo lubię bloga i profil na Facebook'u pana Rafała i wiedziałam, że ta książka też będzie mi się podobać. Oczywiście tak było, a chyba nawet przeszła moje oczekiwania :) Znalazłam w niej wiele fragnemtów, które mogę odnieść do swojego życia, spojrzeć na niektóre problemy z innej perspektywy. Dodatkowy plus za fragmenty autorstwa innych blogerów, nie znałam ich wcześniej, ale z przyjemnością zajrzę też na ich blogi.
 • Judyta I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-02
  Mądra, szczera historia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Rafał Wiciowski pokazuje, jak przetrwać trudne momenty i wyciągać z nich lekcje na przyszłość, nauczyć się odróżniać prawdę od fałszu, skupić się na swoim dobrze i odcinać fałszywych ludzi. Dla mnie zwłaszcza ta ostatnia rzecz jest bardzo trudna, ciężko mi kończyć relacje, nawet te toksyczne, i każda taka książka pomaga mi się tego nauczyć. Gorąco polecam "Prosto w sedno" i całą twórczość pana Wiciowskiego.
 • Honorata B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-01
  Książka bardzo się różni od poprzedniej "Oczami mężczyzny", jest trudniejsza, bardziej poważna, zresztą autor porusza w niej bardzo trudne tematy. Uważam to za bardzo odważne, bo od mężczyzn w dzisiejszym świecie wymaga się ukrywania uczuć, słowa piosenki "Chłopaki nie płaczą" są ciągle aktualne. Dlatego też takie książki są bardzo potrzebne, powinni ją przeczytać mężczyźni jak i kobiety, aby dać sobie i innym prawo do otwartego wyrażania swoich uczuć.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 21. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3186248
Ładowanie...