Prosto w sedno (Rafał Wicijowski) - tantis.pl
Xi

Prosto w sedno

Rafał Wicijowski

4/5
Wydawnictwo: Oczami Mężczyzny

Kup w zestawie:

Prosto w sedno
4/5
50,29 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
144,57 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 52,36 zł

50,29 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 43,29 zł

Opis

"Prosto w sedno” to opowieść o człowieku, który był zawsze dobry i dawał z siebie, ile tylko mógł. Jednak, jeśli świat odwdzięcza się tylko kolejnymi razami i batami, każdy w końcu zmieni swoje spojrzenie i perspektywę.

Ta zmiana nie oznacza, że staje się złym człowiekiem, oznacza tylko, że zaczyna zaczyna traktować innych z wzajemnością, przestaje walczyć o jednostronne relacje i daje innym tyle, na ile zasługują.

"Prosto w sedno" to książka napisana przez Rafał  Wicijowskiego w czasie, gdy przechodził ciężki okres, a ilość przykrych rzeczy, jaka go spotkała, była porażająca. W swojej najnowszej książce stara się podziękować wszystkim, którzy wtedy wyciągnęli do niego pomocną dłoń albo po prostu okazali mu życzliwość. Opowiada w niej o konsekwencjach i implikacjach podejmowanych wtedy decyzji, które sprawiły, że jego życie zmieniło się w sposób, jakiego nie podejrzewał. Książka porusza tematy ważne dla każdego, kto zmienia swoje życie, przestaje wierzyć w cuda i nieprawdziwe obietnice. Bo odejście od fałszywych ludzi, którzy myślą jedynie o sobie, to pierwszy krok do wyciągnięcia wniosków i mądrzejszego życia bez bzdur.

Dzięki książce "Prosto w sedno" czytelnik zrozumie, czego unikać, a w którą stronę pójść, by uzdrowić swoje życie i kontakty międzyludzkie. Autor często stosuje ostry język, którym opisuje swoje działania, jednak to zmiany, które wprowadzisz w swoim życiu są treścią tej książki, a zastosowane przez Wicijowskiego chwyty sprawiają, że tym bardziej jesteś w stanie je zapamiętać.

Sięgnij po "Prosto w sedno" by uwierzyć w siebie i siebie pokochać, zrozumieć co w życiu jest naprawdę ważne i jakie wartości powinny nim kierować. Wzruszy cię, ale też rozśmieszy, odnosząc się do przykładów z codziennego życia, które przydarzyły się każdemu z nas.

Jak zwykle Rafał Wicijowski pisze prostym, klarownym językiem, co sprawia, że tym bardziej przemawia do odbiorcy. Warto przeczytać i wprowadzić do swojego życia dobre zmiany, a w trudnych chwilach wrócić do tych bezceremonialnych porad i niepretensjonalnych przemyśleń.

Gościnnie w książce zamieszczone zostały teksty Michała Matejczuka ze Świeżo malowane i  Tomasza Badury z Gentleman Polska.

Rafał Wicijowski jest autorem poczytnego bloga "Oczami mężczyzny", w którym opisuje swoje przemyślenia na tematy codzienne, pisze o miłości i realizacji swoich pasji oraz dzieli się rozważaniami o świecie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3186248
Tytuł Prosto w sedno
Autor Rafał Wicijowski
Wydawnictwo Oczami Mężczyzny
Data premiery 2021-11-14
Cena detaliczna 52,36 zł
Nasza cena 50,29 zł

Recenzje

4/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Tomasz C.

Klient zweryfikowany

2/5
| 23-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Zaciekawiony pozytywnymi opiniami sięgnąłem z ochotą. Ogólnie nie powielam tych reakcji i osobiście nie popieram tych zachwytów. Nie zrażony jednak powyższym podszedłem z entuzjazmem do kolejnej książki "Oczami mężczyzny", o której napiszę więcej znacznie bardziej krytycznie. Ogólna ocena niska z uwagi na bardzo kosztowny wydatek jak na tego typu mało obszerną w treść i wartość publikację.

Andżelika H.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 04-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo lubię bloga i profil na Facebook'u pana Rafała i wiedziałam, że ta książka też będzie mi się podobać. Oczywiście tak było, a chyba nawet przeszła moje oczekiwania :) Znalazłam w niej wiele fragnemtów, które mogę odnieść do swojego życia, spojrzeć na niektóre problemy z innej perspektywy. Dodatkowy plus za fragmenty autorstwa innych blogerów, nie znałam ich wcześniej, ale z przyjemnością zajrzę też na ich blogi.

Judyta I.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 02-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Mądra, szczera historia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Rafał Wiciowski pokazuje, jak przetrwać trudne momenty i wyciągać z nich lekcje na przyszłość, nauczyć się odróżniać prawdę od fałszu, skupić się na swoim dobrze i odcinać fałszywych ludzi. Dla mnie zwłaszcza ta ostatnia rzecz jest bardzo trudna, ciężko mi kończyć relacje, nawet te toksyczne, i każda taka książka pomaga mi się tego nauczyć. Gorąco polecam "Prosto w sedno" i całą twórczość pana Wiciowskiego.

Honorata B.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 01-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka bardzo się różni od poprzedniej "Oczami mężczyzny", jest trudniejsza, bardziej poważna, zresztą autor porusza w niej bardzo trudne tematy. Uważam to za bardzo odważne, bo od mężczyzn w dzisiejszym świecie wymaga się ukrywania uczuć, słowa piosenki "Chłopaki nie płaczą" są ciągle aktualne. Dlatego też takie książki są bardzo potrzebne, powinni ją przeczytać mężczyźni jak i kobiety, aby dać sobie i innym prawo do otwartego wyrażania swoich uczuć.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...