Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot
-3%

49,00 zł

47,55 zł

oszczędzasz 1,45 zł (3%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł

Opis

"Prosto w sedno” to opowieść o człowieku, który był zawsze dobry i dawał z siebie, ile tylko mógł. Jednak, jeśli świat odwdzięcza się tylko kolejnymi razami i batami, każdy w końcu zmieni swoje spojrzenie i perspektywę.

Ta zmiana nie oznacza, że staje się złym człowiekiem, oznacza tylko, że zaczyna zaczyna traktować innych z wzajemnością, przestaje walczyć o jednostronne relacje i daje innym tyle, na ile zasługują.

"Prosto w sedno" to książka napisana przez Rafał  Wicijowskiego w czasie, gdy przechodził ciężki okres, a ilość przykrych rzeczy, jaka go spotkała, była porażająca. W swojej najnowszej książce stara się podziękować wszystkim, którzy wtedy wyciągnęli do niego pomocną dłoń albo po prostu okazali mu życzliwość. Opowiada w niej o konsekwencjach i implikacjach podejmowanych wtedy decyzji, które sprawiły, że jego życie zmieniło się w sposób, jakiego nie podejrzewał. Książka porusza tematy ważne dla każdego, kto zmienia swoje życie, przestaje wierzyć w cuda i nieprawdziwe obietnice. Bo odejście od fałszywych ludzi, którzy myślą jedynie o sobie, to pierwszy krok do wyciągnięcia wniosków i mądrzejszego życia bez bzdur.

Dzięki książce "Prosto w sedno" czytelnik zrozumie, czego unikać, a w którą stronę pójść, by uzdrowić swoje życie i kontakty międzyludzkie. Autor często stosuje ostry język, którym opisuje swoje działania, jednak to zmiany, które wprowadzisz w swoim życiu są treścią tej książki, a zastosowane przez Wicijowskiego chwyty sprawiają, że tym bardziej jesteś w stanie je zapamiętać.

Sięgnij po "Prosto w sedno" by uwierzyć w siebie i siebie pokochać, zrozumieć co w życiu jest naprawdę ważne i jakie wartości powinny nim kierować. Wzruszy cię, ale też rozśmieszy, odnosząc się do przykładów z codziennego życia, które przydarzyły się każdemu z nas.

Jak zwykle Rafał Wicijowski pisze prostym, klarownym językiem, co sprawia, że tym bardziej przemawia do odbiorcy. Warto przeczytać i wprowadzić do swojego życia dobre zmiany, a w trudnych chwilach wrócić do tych bezceremonialnych porad i niepretensjonalnych przemyśleń.

Gościnnie w książce zamieszczone zostały teksty Michała Matejczuka ze Świeżo malowane i  Tomasza Badury z Gentleman Polska.

Rafał Wicijowski jest autorem poczytnego bloga "Oczami mężczyzny", w którym opisuje swoje przemyślenia na tematy codzienne, pisze o miłości i realizacji swoich pasji oraz dzieli się rozważaniami o świecie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3186248
Tytuł Prosto w sedno
Autor Rafał Wicijowski
Cena detaliczna 49,00 zł
Nasza cena 47,55 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Andżelika H.

5/5
| 04-12-2021
Bardzo lubię bloga i profil na Facebook'u pana Rafała i wiedziałam, że ta książka też będzie mi się podobać. Oczywiście tak było, a chyba nawet przeszła moje oczekiwania :) Znalazłam w niej wiele fragnemtów, które mogę odnieść do swojego życia, spojrzeć na niektóre problemy z innej perspektywy. Dodatkowy plus za fragmenty autorstwa innych blogerów, nie znałam ich wcześniej, ale z przyjemnością zajrzę też na ich blogi.

Judyta I.

5/5
| 02-12-2021
Mądra, szczera historia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Rafał Wiciowski pokazuje, jak przetrwać trudne momenty i wyciągać z nich lekcje na przyszłość, nauczyć się odróżniać prawdę od fałszu, skupić się na swoim dobrze i odcinać fałszywych ludzi. Dla mnie zwłaszcza ta ostatnia rzecz jest bardzo trudna, ciężko mi kończyć relacje, nawet te toksyczne, i każda taka książka pomaga mi się tego nauczyć. Gorąco polecam "Prosto w sedno" i całą twórczość pana Wiciowskiego.

Honorata B.

5/5
| 01-12-2021
Książka bardzo się różni od poprzedniej "Oczami mężczyzny", jest trudniejsza, bardziej poważna, zresztą autor porusza w niej bardzo trudne tematy. Uważam to za bardzo odważne, bo od mężczyzn w dzisiejszym świecie wymaga się ukrywania uczuć, słowa piosenki "Chłopaki nie płaczą" są ciągle aktualne. Dlatego też takie książki są bardzo potrzebne, powinni ją przeczytać mężczyźni jak i kobiety, aby dać sobie i innym prawo do otwartego wyrażania swoich uczuć.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
18. maja, śr. — 19. maja, czw.
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
19. maja, czwartek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
18. maja, środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
18. maja, środa
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
18. maja, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
19. maja, czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
19. maja, czwartek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
18. maja, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...