Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Literatura erotyczna

On poruszył w niej strunę, o której istnieniu nie miała pojęcia.

Stella Adano jest studentką elitarnej uczelni muzycznej Accademia Nazionale di Santa Cecilia. Ma niezwykły talent do gry na wiolonczeli. Kiedy jednak na jej drodze staje ekscentryczny profesor Cesare Elaclaire, okazuje się, że najwyraźniej wcale nie jest tak zdolna, jak się jej do tej pory wydawało. A może genialny, ale także pełen mrocznych sekretów nauczyciel celowo stawia przed nią wymagana niemożliwe do spełnienia?

Pokręcona relacja uczennicy i profesora od samego początku skazana jest na niepowodzenie – zakazany romans w murach akademii nie ma prawa skończyć się dobrze. Zwłaszcza jeśli doprowadzają do niego nie tylko wspólna miłość do muzyki i wielka namiętność, ale także wielowarstwowe intrygi i podstępne plany.

On ma prestiż, władzę i doświadczenie, ona – talent, urok i niepohamowany temperament. Ich spotkanie będzie jak huragan, a przecież to dopiero pierwsze takty…

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

historie_budzace_namietnosc

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-03-2023 | Recenzja zweryfikowana
„Mrok i jasność od zawsze stanowią dwie równorzędne siły rządzące światem. I choć wciąż walczą o dominację, nie mogą bez siebie istnieć, dlatego tak bardzo do siebie pasujemy, gwiazdko. Jesteśmy stworzeni, by się zarazem wspierać i niszczyć, bo ty jesteś jasnością, która chciałaby przeciągnąć mrok na swoją stronę, a ja pochodzę z ciemności i z chęcią wchłonę twój blask. Dlatego świeć, Stello. Świeć jak najjaśniej, bo tylko wtedy mój mrok zyskuje sens.”

Stella jest jedną z najlepszych uczennic elitarnej szkoły muzycznej we Włoszech. Jest również córką jednego z najlepszych muzyków, a to już wiąże się wielką presją i wymaganiami ze strony ojca. Dziewczyna ma już tego dość i marzy o uwolnieniu się od niego, ale nie ma takiej możliwości. Pojawienie się na uczelni nowego profesora Cesara Elaclaire, zmieni jej życie o 360 stopni i otworzy przed nią świat doznań jakich jeszcze nigdy nie doświadczyła. Od samego początku profesor wziął ją sobie za cel, ale nie kierowały nim żadne dobre intencje a zemsta. Dla Stelli zdobycie jego stypendium wiązało się z upragnioną wolnością. Tylko nie wiedziała, że dała się skusić samemu diabłu i podpisała z nim pakt.

Tak czułam, że to będzie książka, od której nie będę się mogła oderwać i która dostarczy mi emocji z każdym przeczytanym słowem. Każde słowo chłonęłam jak zaczarowana. Dałam się porwać tej złowieszczej melodii i czerpałam z niej pełnymi garściami, pozwoliłam, żeby mrok mną zawładną a dokładniej Cesare i jego wyrachowana gra. Zostałam wciągnięta w jego intrygę i patrzyłam jak jego zemsta, jest coraz bliżej spełnienia, którego za każdym razem doznawała Stella. Ta historia ma najwyższy hot level i ja już wiem, dlaczego tak jest. Moja wyobraźnia szalała, puls przyspieszał, a na policzkach pojawiały się wypieki. Na samo wspomnienie tych scen przechodzą mnie ciarki i się uśmiecham. Monia Ty wiesz dobrze jak rozgrzać i sprawić, żebym czuła nie dosyt. Przygotujcie się na pikantne, pełne pożądania i ognia sceny, emocje, intrygi, kłamstwa, tajemnice i szantaż, a to wszystko napisane ze smakiem i wyczuciem. Bo ten romans zagra wam taką melodię, że rozgrzeje was do czerwoności i zapewni niezapomniane przeżycia. Bardzo gorąco i namiętnie polecam. Już się doczekać nie mogę kolejnego tomu i tego, co znowu wymyśli profesorek.

Dostawa

3338112
Ładowanie...