Problem zakresu regulacji ustawowej nietypowych...
Monografia stanowi podsumowanie VII ogólnopolskiej konferencji naukowej z cyklu Nietypowe stosunki zatrudnienia", zorganizowanej z inicjatywy prof. UŁ dra hab. Tomasza Duraja w dniu 6 grudnia 2024 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przez Centrum Naukowe Nietypowych Stosunków Zatrudnienia, a także Studenckie Forum Nietypowych Stosunków Zatrudnienia WPiA UŁ oraz OkręgowyCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 344
- Wymiary: 239 x 172
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3713131
Tytuł
Problem zakresu regulacji ustawowej nietypowych...
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
344
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2025
Wymiary
239 x 172
Wysokość
172 mm
Długość
239 mm
Nasza cena
47,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Problem zakresu regulacji ustawowej nietypowych...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









