Xi

Prawo rzeczowe. Wyd.14

"Prawo rzeczowe. Wyd. 14" prof. Edwarda Gniewka to znakomity podręcznik o prawie, dzięki któremu dokładnie zapoznasz się z tematyką prawa rzeczowego, a także wszystkimi jego instytucjami. Co ważne, autor omawia bardzo szczegółowo prawo własności. Dzięki przejrzystemu podziałowi na VI części łatwo znajdziesz potrzebne informacje. To rzetelnie opracowane źródło wiedzy o prawie przeznaczone jednocześCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: C.H. Beck
 • Data premiery: 2022-07-06
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 396
 • Wymiary: 206 x 145

"Prawo rzeczowe. Wyd. 14" prof. Edwarda Gniewka to znakomity podręcznik o prawie, dzięki któremu dokładnie zapoznasz się z tematyką prawa rzeczowego, a także wszystkimi jego instytucjami. Co ważne, autor omawia bardzo szczegółowo prawo własności. Dzięki przejrzystemu podziałowi na VI części łatwo znajdziesz potrzebne informacje. To rzetelnie opracowane źródło wiedzy o prawie przeznaczone jednocześnie dla studentów i prawników.

O czym jest "Prawo rzeczowe. Wyd. 14"?

Podręcznik składa się z VI części, zawierających szczegółowe omówienia tematyki związane z prawem rzeczowym. Znajdziesz tu najważniejsze pojęcia, instytucje i źródła prawa rzeczowego oraz dokładnie poznasz prawo własności i jego funkcję ustrojową oraz wykonywanie. Książka zawiera również informacje o własności nieruchomości i ochronie własności. Co więcej, możesz tutaj również zapoznać się z tematyką współwłasności.

W kolejnych częściach podręcznika znajdziesz informacje o ograniczonych prawach rzeczowych, pojęciu posiadania i jego funkcjach oraz ochronie i innych tematach związanych z prawem rzeczowym, znakomicie wyjaśnionym przez autora. Dzięki temu podręcznikowi dowiesz się, jak przebiega postępowanie sądowe oraz jak prawo zabezpiecza własność obywateli państwa.

"Prawo rzeczowe. Wyd. 14" - opinie

"Prawo rzeczowe. Wyd. 14" to publikacja polecana zwłaszcza studentom, a dzięki niej możesz szybko znaleźć potrzebne zagadnienia o prawie rzeczowym, które w praktyczny sposób zebrano w jednym miejscu. Podręcznik zawiera również rozbudowaną systematykę rozważań, ułatwiającą szukanie różnych informacji. Ta świetna publikacja to dobre źródło wiedzy o polskim prawie dla wszystkich osób, które muszą szczegółowo zapoznać się z konkretnym zagadnieniem z prawa rzeczowego. Z pewnością zostanie docenione zwłaszcza przez studentów prawa, szukających dobrze napisanego podręcznika.

Prof. Edward Gniewek to prawnik i pracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest współautorem Systemu Prawa Prywatnego oraz wybitnym znawcą prawa rzeczowego. Ponadto był prorektorem Uniwersytetu Wrocławskiego. Publikacje jego autorstwa zdobyły uznanie wśród prawników oraz wykładowców akademickich i często są polecane studentom.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3267380
Tytuł
Prawo rzeczowe. Wyd.14
Wydawnictwo
Liczba stron
396
Data premiery
2022-07-06
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
206 x 145
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.44
Długość
145
Głębokość
205
Wysokość
145
Nasza cena
53,49 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Prawo rzeczowe. Wyd.14” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. lipca, wtorek
0,00 zł
3267380
Ładowanie...