Prawo Matki. Krwią naznaczone. Tom 2

  2 recenzje

Zuzanna jest silną kobietą, która walczy o swojego syna najlepiej, jak potrafi. Nie jest już sama, ale to nie znaczy, że przestała być samotna. Myślała, że jej świat stanął na głowie, ale niestety to zaledwie początek, a najgorsze dopiero przed nią. Igor wierzy, że zdobył wszystko, czego pragnął i potrzebował. Uważa, że jest panem sytuacji i jednym słowem: wygrał życie. Niestety nie będzie mu daneCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: ReWizja
  • Data premiery: 2023-10-25
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 279
  • Wymiary: 210 x 131
więcej parametrów

O książce

Zuzanna jest silną kobietą, która walczy o swojego syna najlepiej, jak potrafi. Nie jest już sama, ale to nie znaczy, że przestała być samotna. Myślała, że jej świat stanął na głowie, ale niestety to zaledwie początek, a najgorsze dopiero przed nią.

Igor wierzy, że zdobył wszystko, czego pragnął i potrzebował. Uważa, że jest panem sytuacji i jednym słowem: wygrał życie. Niestety nie będzie mu dane spać spokojnie, a jego sumienie zostanie obciążone najcięższą ze zbrodni.

Dla obojga dobro syna jest najważniejsze, a kiedy w grę wchodzi również jego życie, robią wszystko, aby go ochronić. Ona waleczna i honorowa. On bezlitosny i uparty.

Nóż wbity w plecy boli najbardziej, do tego dochodzi fakt, że do walki muszą przystąpić razem, ale osobno. Wtedy zaczyna się największy horror. Horror matki.

Prawo Matki to historia o posiadaniu, władzy, oddaniu, strachu, braku nadziei, nienawiści i obdarciu z godności. Na próżno szukać tu księżniczki zamkniętej w wieży i księcia na białym koniu. Znaleźć natomiast można dramat toczący serce, ból obficie polany krwią i strach opanowujący duszę, a wszystko przeplatane żądzą władzy, ciała, śmierci.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3403768
Tytuł
Prawo Matki. Krwią naznaczone. Tom 2
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
279
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-10-25
Rok wydania
2023
Wymiary
210 x 131
Waga
0.26 kg
Wysokość
131 mm
Długość
210 mm
Głębokość
18 mm
Wiek od (lata)
18+
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
128 mm
Nasza cena
36,39 zł

Opinie i recenzje książki Prawo Matki. Krwią naznaczone. Tom 2

5,0/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Grażyna P. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-12-06Recenzja zweryfikowana
    Pierwszy tom serii „Krwią naznaczone”, wciągnął mnie bez reszty i z niecierpliwością wyczekiwałam kontynuacji. Sięgając po druga część, „Prawo matki” nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać. To co otrzymałam od autorki, przekroczyło moje wszelkie oczekiwania. Dlaczego? Zaraz nieco Wam przybliżę temat.

    Dla Zuzanny zawsze najważniejszy był jej syn, Maksymilian. Wciągnięta do świata Igora Kolosova walczyła o bezpieczeństwo swojego dziecka niczym lwica. Nie wiedziała jednak, że prawdziwa walka dopiero przed nią. Koszmar, jaki stał się jej udziałem, był piekłem na ziemi do którego trafiła, za sprawą ludzi, których nie spodziewała się spotkać ponownie na swojej drodze...Zdrada boli… Czy kobieta uratuje najważniejszą dla niej osobę? Jak wiele poświęci w imię miłości do dziecka?

    Spodziewałam się słodko-gorzkiej historii, lecz to co otrzymałam niewiele miało w sobie słodyczy. „Prawo matki”, to historia, która wywołuje dreszcz przerażenia, ciarki na ciele od bólu, którego doświadczamy u boku Zuzanny. Nie jest to lektura dla osób o słabych nerwach, a brutalność aż wyziera ze stron. Momentami musiałam wziąć głębszy oddech, bo brakowało mi tchu od tego, czego byłam świadkiem jako czytelniczka. Przemoc wobec kobiet jest tu głównym wątkiem i naprawdę niełatwo było mi przebrnąć przez te rozdziały. Wnętrzności wręcz wywracały we mnie fikołki. Było okrutnie, krwawo, dosłownie mam po tej historii sieczkę z mózgu. Z drugiej strony, na miałam bezinteresowną miłość do małego człowieka, dla którego matka jest w stanie zrobić wszystko. Dostałam uczucie do chłopca, niepołączonego więzami krwi z Igorem, a który bez reszty zdobył serce tego bezwzględnego gangstera. Człowieka, który nie zawaha się wyciągnąć broni, przelać krwi, gdy wymaga tego od niego sytuacja. Mężczyzna, który chciał mieć swojego spadkobiercę, stracił jednak coś co miał zapewnić chłopcu na zawsze- miłość i opiekę matki. Czy uda mu się naprawić błąd i znaleźć sprawców tej tragicznej sytuacji?

    Nie jest to lektura dla wszystkich i znak „18+” nie znalazł się na okładce przez przypadek. To lektura dla osób nie tylko o mocnych nerwach, ale i żołądkach. Wytrawni czytelnicy może stwierdzą, że nie jest tak brutalnie, lecz dla wielu może przelać się szala goryczy. Przeczytałam, a wręcz pochłonęłam tę książkę w jeden wieczór a wiele kolejnych jeszcze przeżywałam całą treść. Miejscami było ciężko, lecz inne fragmenty dodawały mi otuchy. Jestem wrażliwcem i takie treści nie pozostają u mnie bez echa i zostawiają we mnie mimo wszystko ślad, który muszę przetrawić. Polecam tę pozycję osobom, które nie obawiają się stanąć twarzą w twarz z ludzkim cierpieniem a w zamian dostaniecie historię, która z pewnością wami wstrząśnie i zachwyci zarazem.
  • Barbara D. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-11-05Recenzja zweryfikowana
    „Prawo matki” jest kontynuacje historii „Prawo Ojca” serii Krwią naznaczone.
    ?Zuzanna w obronie swojego syna poddaje się swojemu oprawcy.Znosi cierpienie,ponieważ dobro dziecka jest najważniejsze.
    Czy Igor zdoła uratować Zuzę przed najgorszym?
    Kto okaże się zdrajcą?

    „Prawo matki” jest historią,która nie jest dla każdego,ponieważ znajdziecie w niej dużo brutalnych,nieludzkich czynów,które ranią serce,duszę i ciało.
    Autorka daje nam mocną i kontrowersyjną historię pokazującą,że wrogowie potrafią zrobić naprawdę karygodne rzeczy,które nie da się zmienić.Strach o życie dziecka sprawia,że pozwala się na niegodne zachowania,by go ochronić.Jest mocno,bez zahamowań i bez pójścia na skróty!

    Otrzymujemy dużą dawkę emocji powodujących ciarki na skórze.To walka o godność,by żyć i wymazać wspomnienia.Dla naszej bohaterki będzie to nie lada wyzwaniem a trauma przypomni w najmniej oczekiwanym momencie!

    W tej części Igor zyskał w moich oczach.Pokazał ludzką twarz trwając w najgorszych chwilach i nie wątpiąc w jedyną osobę,która mu zaufania.To zachowanie nie powoduje,że zmieni swoją prace,lecz inaczej spojrzy na najbliższe mu osoby.Brawo za to.

    Jeśli kochacie kontrowersyjne,mocne i pełne zawirowań historie to ta powieść jest idealna.Gwarantuje,że nie zapomnicie o niej na długo.Każda przeczytana scena poruszy wasze serca.Zobaczycie ile matka może przetrwać w imię dziecka.A ojciec-co zrobi,by odkupić swoje czyny…

    ?Musicie ja przeczytać?
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka