Prawo administracyjne cz. ogólna i ustrojowe...
Książka w przystępny sposób przedstawia zagadnienia z zakresu teorii prawa administracyjnego oraz zawiera analizę przepisów ustrojowego prawa administracyjnego. Autorzy omówili m.in.: zasady prawa administracyjnego; pojęcie administracji w ujęciu historycznym i współczesnym; prawne formy i metody działania administracji; rodzaje organów administracji publicznej i ich cechy; pojęcie naczelnych i teCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wolters Kluwer
- Serie: Akademicka. Podręczniki Obowiązkowe
- Data premiery: 2025-05-30
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 472
- Wymiary: 235 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3636750
Tytuł
Prawo administracyjne cz. ogólna i ustrojowe...
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
472
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2025-05-30
Rok wydania
2025
Wymiary
235 x 170
Waga
0.59 kg
Wysokość
170 mm
Długość
235 mm
Głębokość
29 mm
Szerokość
170 mm
Nasza cena
86,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Prawo administracyjne cz. ogólna i ustrojowe...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










