Poznaję emocje. Karty pracy doskonalące umiejętności rozpoznawania emocji i radzenia sobie z nimi (Agnieszka Kolanko) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Poznaję emocje. Karty pracy doskonalące umiejętności rozpoznawania emocji i radzenia sobie z nimi

Agnieszka Kolanko

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Harmonia
Liczba stron: 60

Kup w zestawie:

Poznaję emocje. Karty pracy doskonalące umiejętności rozpoznawania emocji i radzenia sobie z nimi
5/5
29,99 zł 35,00 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
114,00 zł
94,87 zł
oszczędzasz 19,13 zł (17%)
-14%

35,00 zł

29,99 zł

oszczędzasz 5,01 zł (14%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

"Poznaję emocje. Karty pracy doskonalące umiejętności rozpoznawania emocji i radzenia sobie z nimi" to znakomity produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 8-15 lat. Dzięki tym kartom dziecko może zrozumieć emocje swoje i innych ludzi. Ta wspaniała propozycja została przeznaczona zwłaszcza do użycia na zajęciach terapeutycznych dla osób zmagających się z problemami ze sferą emocjonalną. W zestawie znajdziesz karty oraz książkę, dzięki którym przybliżysz uczniom świat emocji i wyjaśnisz, w jaki sposób uczucia wpływają na człowieka oraz jego otoczenie.

Jakie zagadnienia porusza ten zestaw? Proste ćwiczenia umożliwiają naukę radzenia sobie z gniewem, a przy tym wyczuwania uczuć innych osób. Dzięki temu dziecko nie tylko uczy się cierpliwości, ale także odkrywa, co czuje człowiek w określonej sytuacji. Ponadto karty wyjaśniają, jakie wydarzenia wywołują u ludzi radość, wstyd lub strach. Uczeń sprawdza, jak odczytywać emocje z twarzy i dobrze okazywać dobry nastrój lub smutek. Ten produkt zapewnia świetny sposób na naukę umiejętności społecznych oraz współpracy z grupą różnych osób. To wyjątkowa lekcja empatii i komunikacji z innymi ludźmi.

Publikacja zawiera również praktyczny dziennik emocji, dzięki któremu możesz zwizualizować cały proces nauki rozpoznawania emocji. Dziecko uczy się nazywać poszczególne uczucia i tworzy notatki, ułatwiające pogrupowanie wiedzy. Ponadto autorka przygotowała aż 500 naklejek, uzupełniających opisy lekcji. Korzystając z nich, znacznie ubarwisz prowadzone zajęcia, a także ułatwisz uczniom zapamiętanie najważniejszych informacji, które im przekażesz. Ponadto te dodatki pomagają utrzymać uwagę ucznia podczas lekcji, a przy tym zachęcają do wyrażania emocji oraz dzielenia się z grupą własnymi spostrzeżeniami.

"Poznaję emocje. Karty pracy doskonalące umiejętności rozpoznawania emocji i radzenia sobie z nimi" to produkt pomagający dzieciom w radzeniu sobie nawet z trudnymi emocjami. Dzięki niemu dziecko rozpoznaje i nazywa uczucia, sprawdzając przy tym, co oznaczają oraz jakie reakcje wywołują u człowieka. Uczeń odkrywa, które zachowanie rozwesela lub smuci ludzi i jak należy mówić o tym, co się czuje. W ten sposób ćwiczy również akceptowania potrzeb innych osób. Ponadto zadania uczą opanowywania emocji, cierpliwości oraz wyrozumiałości. Dzięki nim dzieci będą nawiązywać dobre relacje międzyludzkie.

Produkt został opracowany przez Agnieszkę Kolanko, specjalizującą się w przygotowywaniu materiałów edukacyjnych. Autorka jest nauczycielką, zajmującą się kształceniem specjalnym. Pomaga uczniom w tworzeniu dobrych relacji z innymi ludźmi i ćwiczeniu umiejętności społecznych. Produkty jej autorstwa ułatwiają dzieciom odczytywanie emocji, rozwijanie poczucia własnej wartości oraz nawiązywanie znajomości. To nowoczesne materiały edukacyjne przygotowane z dbałością o szczegóły, które świetnie sprawdzają się podczas zajęć terapeutycznych.

W kategorii "Książki pedagogiczne, resocjalizacja" znajdziesz znakomite publikacje dla nauczyciela, dzięki którym poprowadzisz ciekawe lekcje.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3245120
Tytuł Poznaję emocje. Karty pracy doskonalące umiejętności rozpoznawania emocji i radzenia sobie z nimi
Autor Agnieszka Kolanko
Wydawnictwo Harmonia
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 60
Data premiery 2022-06-13
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 293 x 205 x 10
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.27
Cena detaliczna 35,00 zł
Nasza cena 29,99 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Ewa T.

5/5
| 06-10-2022
Karty pracy - świetna sprawa! Bardzo pomocne w pracy nauczyciela, uważam, że w pracy z dziećmi w domu tak samo się sprawdzi. Pomoże najmłodszym w rozpoznawaniu emocji, nazywaniu ich, ale też kształtuje ważne społeczne zachowania, umiejętność odnalezienia się zarówno pośród swoich uczuć, ale też innych ludzi i ich uczuć. Będzie ogromną pomocą dla wszystkich nauczycieli i terapeutów. Książka złożona w praktyczny sposób, bardzo ważne, że na bieżąco można zapisywać postępy. Polecam bardzo!

Urszula N.

5/5
| 29-09-2022
Bardzo fajna praktyczna książka, która w zasadzie pełni rolę zeszytu ćwiczeń, podręcznika i nawet dzienniczka. Moim zdaniem skorzystają z niej wszystkie dzieci, naprawdę! Nie bójcie się zainwestować czas w rozwój emocjonalny swoich pociech. Jako mama musiałam się zmierzyć z problemami, a sięgnięcie po taką pozycję wcześniej z pewnością by mi pomogło, że nie wspomnę o ogromnej pomocy dla mojego dziecka. Karty pracy świetne, dobrze przemyślane, praktyczne i ładnie zaprojektowane. Ogromnie polecam.

Magdalena B.

5/5
| 06-07-2022
Produkt jest przygotowany dobrze, w na tyle przystępny sposób, że dzieci chętnie pracują z nim same. Zdobyte nowe informacje jeszcze przed dłuższy czas w dziecku pracują.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
29. listopada, wt. — 30. listopada, śr.
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
30. listopada, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...