Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 0-2  » Bajki i wierszyki

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Poznaj Bluey
praca zbiorowa
25,99 zł
Poznaj Bingo
praca zbiorowa
25,89 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
69,87 zł

"Poznaj Bluey" to książeczka w kształcie pieska, w której znajdziesz rewelacyjne przygody bohaterów słynnego serialu dla dzieci o wesołej Bluey! Suczka Blue pomaga dzieciom w odkrywaniu świata, a teraz możesz poznać wiele faktów i ciekawostek o tej wspaniałej bohaterce. To prawdziwy skarb dla wszystkich fanów serialu, a także rewelacyjny pomysł na jedną z pierwszych książeczek dziecka!

O czym jest "Poznaj Bluey"?

Blue opowie tutaj trochę o sobie. Będzie wspominać najciekawsze zajęcia i powie, z kim lubi się bawić. Dzięki tej książeczce poznasz bliżej osobowość wspaniałej bohaterki. Jaki ma charakter? Jakie przygody spotkają ją tym razem? Które pieski znów odwiedzą ciekawą świata Bluey? Zobacz w tej pięknie ilustrowanej książeczce!

Blue to bohaterka popularnego serialu dla najmłodszych dzieci. Jest australijskim pieskiem pasterskim. Jej sierść ma charakterystyczny niebieski kolor. Każdy dzień będzie dla niej okazją do przeżycia wielu przygód! Razem z innymi pieskami lubi poznawać świat, a także wymyślać ciekawe zajęcia. Przygody tej bohaterki nie tylko uświadamiają dzieciom, jak wspaniała jest potęga wyobraźni, ale także pomagają docenić wartość rodziny. Z Blue łatwo może utożsamić się każdy kilkulatek, który ma podobne zainteresowania i problemy jak bohaterowie serialu.

"Poznaj Bluey" - opinie

Kartonowa książeczka "Poznaj Bluey" to idealny wybór dla małych fanów animowanych przygód bohaterki, a czytelnik znajdzie tu nie tylko nową przygodę Blue, ale także mnóstwo ciekawostek o jej rodzinie i przyjaciołach. Kartonowa książka jest świetna dla najmłodszego dziecka. Dzięki temu kilkulatek łatwo może przewracać kartki, a książeczka nie niszczy się łatwo. Wykonanie w kształcie wesołego pieska szybko przyciąga uwagę dziecka i zachęca do odkrywania zawartości książki. Zobaczcie, co lubi Blue i poznajcie jej osobowość!

Szukasz książkowych przygód ulubionych bohaterów dziecka? Przejdź do kategorii "Książki dla dzieci", gdzie znajdziesz pięknie wydane książki znakomitych wydawców! To świetny sposób, by odciągnąć dzieci od ekranu i zachęcić do odkrywania świata literatury. W tej kategorii znajdziesz bajki, opowiadania, książeczki edukacyjne oraz zagadki dla najmłodszych dzieci.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3390610
Ładowanie...