Xi
Polecamy podobne produkty

Masz w domu małego miłośnika przygód Bluey? Popularny serial animowany dla dzieci opowiada o wesołych pieskach, które wspólnie z widzami uczą się nowych rzeczy. Teraz możesz dobrze poznać jedną z postaci tej opowieści! "Poznaj Bingo" to kolorowa książeczka z ciekawostkami i pięknymi ilustracjami, która jest przeznaczona dla najmłodszych fanów słynnego serialu o Bluey. Tym razem dzięki książce odkryjesz wiele informacji o jej młodszej siostrze, czyli Bingo!

O czym jest książka "Poznaj Bingo"? Dowiedz się wszystkiego o bohaterach słynnego serialu dla najmłodszych widzów!

Siostrą Bingo jest co prawda słynna Blue, ale tym razem poznasz bliżej pomarańczowego pieska. To postać niezwykle energiczna, życzliwa i uwielbiająca głośno się śmiać. Ma chyba niczym nieograniczoną wyobraźnię, a w jej głowie nie brakuje zwariowanych pomysłów. Czasami lubi pobyć sama, ale najczęściej chętnie uczestniczy w podróżach z resztą bohaterów, ponieważ najbardziej lubi odkrywać świat.

W tej książeczce znajdziesz ciekawostki o Bingo. Dowiesz się, co lubi robić i kto zwykle jej towarzyszy. Poznasz najważniejsze cechy pieska, a przy tym weźmiesz udział w kolejnych przygodach bohaterów! Pieski ponownie opowiadają o swoim świecie, rodzinie, przyjaciołach oraz najciekawszych zajęciach.

"Poznaj Bingo" - opinie o książce z okładką w formie pieska

"Poznaj Bingo" to świetne uzupełnienie przygód bajkowych piesków, które łatwo odciągnie dziecko od ekranu, a przy umożliwi odkrycie następnych przygód ulubionych bohaterów. Książki dla dzieci pomagają czytelnikom zrozumieć uniwersalne wartości i nie inaczej jest w tym przypadku. Pieski opowiadają o swojej rodzinie, ukazując prawdziwą siłę miłości oraz życzliwości!

Blue i Bingo to australijskie psy pasterskie, w które w sposób zrozumiały dla dzieci opisują świat. Każda ich przygoda uczy czegoś nowego, a bohaterowie rozwiązują problemy znane dziecku z codzienności. Co więcej, zachęcają również do rozwijania wyobraźni, pomysłowości oraz wytrwałości. Ich przygody przypominają widzom, jak ważna jest wyrozumiałość, a także dbanie o dobre relacje z innymi osobami. Warto poznać również książkową wersję opowieści o kolorowych pieskach!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3390611
Ładowanie...