Pozerka

  2 recenzje

Po pierwsze: ty decydujesz. Po drugie: pamiętaj o uśmiechu. Po trzecie: nie zakochuj się. Potrafisz?... Magda jest atrakcyjną, niezależną kobietą. Już dawno obiecała sobie jedno: żadnego angażowania się w związki. Idealny mężczyzna to taki, który nie pyta, nie oczekuje miłości i... płaci. Chłodna materialistka i bezduszna kokietka ma jednak swoje słabości. Czy wysoki brunet, ktCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
  • Data premiery: 2020-06-09
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 316
  • Wymiary: 203 x 140 x 23
więcej parametrów

O książce

Po pierwsze: ty decydujesz.
Po drugie: pamiętaj o uśmiechu.
Po trzecie: nie zakochuj się.
Potrafisz?...
Magda jest atrakcyjną, niezależną kobietą. Już dawno obiecała sobie jedno: żadnego angażowania się w związki. Idealny mężczyzna to taki, który nie pyta, nie oczekuje miłości i... płaci.
Chłodna materialistka i bezduszna kokietka ma jednak swoje słabości. Czy wysoki brunet, który gardzi takimi kobietami, dostrzeże w niej to, czego nie widzą inni? I czy Magda odważy się zdjąć maskę utkaną z pozorów i znów pokochać?
Pozerka to druga powieść J. Harrow, autorki świetnie przyjętej przez czytelników Nieodpowiedniej dziewczyny.
Piękna, wzruszająca, ale i pełna humoru opowieść o kobiecie, którą życie nauczyło walczyć i nigdy się nie poddawać. Nie kochać. Tylko czymże jest świat bez miłości? Czy łatwo ją odtrącić, kiedy nasze serce mówi coś innego? Polecam gorąco.
Joanna Gębicz, @asiabookasia
Jeśli lubicie książki z wyrazistymi bohaterami, to jak najbardziej jest to książka dla was. Wciąga od pierwszej strony i zaskakuje. Niejedna kobieta boi się miłości i zranienia, a Pozerka stanowi doskonałą odskocznię, dzięki której można spojrzeć na miłość i związki z innej perspektywy. Przewrotna lektura, która wzbudzi w was masę emocji!
Monika Szulc, ksiazkimoni.blogsot.com

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
2849232
Tytuł
Pozerka
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
316
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2020-06-09
Rok wydania
2020
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
203 x 140 x 23
Waga
0.35 kg
Wysokość
23 mm
Długość
203 mm
Głębokość
140 mm
Szerokość
140 mm
Nasza cena
19,19 zł

Opinie i recenzje książki Pozerka

4,5/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Wioleta K. Klient niezweryfikowany
    4.0
     
    2020-06-10Recenzja zweryfikowana
    Każdemu w życiu przyszło kłamać i oszukiwać innych, jak i samego siebie. Ciężko jest się przyznać człowiekowi do popełnionych błędów i okazać słabość na jakimkolwiek polu. Czy to mężczyzna czy kobieta, bardzo często muszą podejmować decyzje dotyczące tego, komu zaufać, czy po tylu zranieniach, tylu próbach na które wystawiło nas życie mamy jeszcze w sobie tyle odwagi, aby zaryzykować swoje uczucia ? Zaryzykować to, czy będziemy szczęśliwi, czy na zawsze pozostaniemy zamknięci w swojej skorupie.
    "Miłość po prostu nie istnieje - to tylko chwilowe zaburzenie gospodarki hormonalnej."
    Magda jest kobietą, która nie idzie na kompromisy. Dla niej albo coś jest białe, albo czarne. Jej życie nie było usłane różami i już nieraz najbliżsi ją zawiedli. Teraz postanowiła, że będzie liczyć tylko na siebie i nie otworzy przed nikim serca. Ale co, gdy na jej drodze stanie przystojny mężczyzna, który tak łatwo nie odpuszcza? Co, gdy będzie trzeba podjąć decyzję, czy narazić swoje serce i zaryzykować, czy nadal skrywać się niczym żółw w swojej skorupie ?
    Bohaterowie są dojrzałymi osobami, które ktoś w życiu zawiódł. Oboje zranieni i z bagażem doświadczeń. Jednak każdego dnia walczą o swoje lepsze jutro.
    Postać Magdy gra tutaj pierwsze skrzypce. Jest osobą zranioną przez życie nie raz, nie dwa, jednak postanawia stawić czoło wyzwaniom i poradzić sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Robert, mężczyzna dojrzały, mający dobrą pracę oraz dwójkę dzieci. Dla niektórych kobiet jest to jednak wyzwanie nie do przeskoczenia, czy Magda zaryzykuje swoje szczęście w imię miłości ?
    Kolejna część książki to historia Marysi, która jako młodsza dziewczyna jest skrzywdzona przez los. Każdy komu zdoła zaufać zawodzi ją. Czy Marysia znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie ?
    Czy obu kobiet coś przypadkiem nie łączy ?
    Książkę całkiem przyjemnie się czyta, porusza ona dosyć trudne, emocjonalne tematy dotyczące zaufania, walki o samego siebie i podjęcia wyzwań, jakie stawia przed nami życie. Nie jest to łatwe, nie jest to proste, ale każdy chce żyć i kochać.
    Momentami Magda jest irytująca kobietą i przede wszystkim niezdecydowania, moim zdaniem jeszcze dobrze nie otrząsnęła się po swoich przeżyciach z przeszłości, żeby ruszyć z przyszłością. Największy problem ma z zaufaniem, ale moim zdaniem nie ufa przede wszystkim samej sobie.
    Co do humoru, myślałam że będzie trochę bardziej zabawna, a było powiem tak średnio.
    Cała książkę, pomysł i styl jaki przyjęła autorka oceniam na mocne 7.
    A Ty jesteś gotowy, aby zostawić za sobą przeszłość i ruszyć w przyszłość ?
  • Joanna G. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-06-08Recenzja zweryfikowana
    Magda to atrakcyjna i niezależna kobieta.
    Ma małe kompleksy,ale w końcu kto ich nie ma.
    Jedno jest pewne-nie znosi związków.
    Dlatego jej bliższe kontakty z mężczyznami ograniczają się do 10 randek.Potem koleś musi spadać.Im dalej,tym lepiej.
    Idealny zaś facet to taki,który dobrze się bawi,nie zadaje zbyt wielu pytań no i nie jest chytry.
    Znaczy...nie stęka i nie płacze...tylko płaci za wszystkie zachcianki naszej pozerki.
    Madzia,jak na kobietę pracującą,żadnej pracy się nie boi.A zwłaszcza takiej,o której lepiej nie mówić nikomu,więc...cicho sza...
    I kiedy wszystko tak wspaniale nam się układa,przypadkowa zamiana telefonów komórkowych z jednym,nieokrzesanym gburem wywraca życie naszej bohaterki do góry nogami.
    Teraz to dopiero będzie dylemat.
    Co wybrać???
    Prawdę???
    Czy pozory????
    **********************************************
    Asia od ,,Nieodpowiedniej dziewczyny" do ,,Pozerki" przeszła milową drogę i ta książka,a zwłaszcza jej druga część pokazała,jak pięknie można literacko się rozwinąć.
    Mogłabym tu o tej książce całe poematy pochwał wysmarować,ale myślę,że to,co napisałam w mojej rekomendacji idealnie oddaje to,co o niej myślę.
    A mianowicie:
    ,,Pozerka" to piękna,wzruszająca i pełna humoru opowieść o kobiecie,którą życie nauczyło walczyć i nigdy się nie poddawać.Nie kochać...Tylko...czymże jest świat bez miłości?Czy łatwo ją odtrącić,kiedy nasze serce mówi coś innego?
    Polecam Wam gorąco.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka