Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad

Książka "Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad" to kontynuacja książki dra Jordana B. Petersona "12 życiowych zasad", która sprzedała się na całym świecie w ponad pięciu milionach egzemplarzy na całym świecie. Wybitny psycholog kliniczny i intelektualista zaoferował w niej antidotum na chaos, który opanował współczesny świat, w postaci odwiecznych prawd ukazanych w świetle aktualnych problemówCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Freedom Publishing
 • Data premiery: 2021-12-03
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 402
 • Wymiary: 236 x 160
Polecamy podobne produkty

Książka "Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad" to kontynuacja książki dra Jordana B. Petersona "12 życiowych zasad", która sprzedała się na całym świecie w ponad pięciu milionach egzemplarzy na całym świecie. Wybitny psycholog kliniczny i intelektualista zaoferował w niej antidotum na chaos, który opanował współczesny świat, w postaci odwiecznych prawd ukazanych w świetle aktualnych problemów. Jego spostrzeżenia pomogły milionom czytelników i odbiły się szerokim echem na całym świecie - w niniejszej kontynuacji Peterson kontynuuje swój bezkompromisowy, błyskotliwy wywód.

Niniejsza książka oferuje dalsze wskazówki na pełnej wyzwań ścieżce współczesnego życia. Zauważa przy tym swoisty paradoks, pokazując, że w dużej mierze sens życia pochodzi także z sięgania do obszarów znajdujących się poza tym, co już znamy, oraz z przystosowywania się do ciągle zmieniającego się świata. Autor ostrzega, że zbyt duże poczucie bezpieczeństwa jest równie niebezpieczne - nadmiar chaosu przytłacza nas niepewnością, ale jednocześnie nadmiar porządku może prowadzić do uśpienia naszej ciekawości i pozbawiać nas twórczej energii. Książka "Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad" do zrównoważenia tych dwóch podstawowych elementów rzeczywistości: porządku i chaosu.

W oparciu o uniwersalne prawdy i mądrości zawarte w psychologii, filozofii oraz najwspanialszych mitach i opowieściach ludzkości, Jordan B. Peterson przypomina jednocześnie, że możemy czerpać z nich siłę. Zwłaszcza teraz, w niestabilnych i pełnych cierpienia czasach. Autor korzysta ze starożytnych tekstów, własnych osobistych doświadczeń i bogatej praktyki klinicznej, by sformułować 12 kolejnych zasad, które prowadzą nas w kierunku śmielszego, bliższego prawdzie i bardziej wypełnionego sensem życia. Jeden z najbardziej wpływowych intelektualistów na świecie opowiada o podstawowych wartościach, które mogą pomóc nam znaleźć własną, życiową drogę.

"Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad" łączy w sobie aspekty religii, psychologii, mitologii, teorii psychoanalitycznych, filozofii i wielu innych dziedzin w jedną przystępną narrację formułującą proste zasady, dzięki którym każdy z nas może stać się najlepszą wersją siebie. To coś więcej niż zwyczajny poradnik - to głębokie, wielowątkowe spojrzenie we współczesne życie, dalekie od banałów i politycznej poprawności.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3189052
Tytuł
Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
402
Data premiery
2021-12-03
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
236 x 160
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.69
Długość
155
Głębokość
235
Wysokość
160
Cena detaliczna
69,90 zł
Nasza cena
44,59 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
6 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Edyta L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-24
  Po książkę „Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad” sięgnęłam za sprawą tych wszystkich dobrych opinii i nie żałuję. Jest super napisana, bardzo ciekawa, oczywiście wiem, ze nie dam rady zastosować się do tych wszystkich złotych rad, ale do większości na pewno. Fajnie, ze autor pisze konkretnie i na temat, nie ma lania wody. Teraz czekam na kuriera, aż dostarczy mi pierwszą jego książkę. Gratuluję i szczerze polecam.
 • Amelia H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-19
  No cóż, dołączam do tych wszystkich dobrych recenzji na temat książki „Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad” i moim skromnym zdaniem pozycja ta jest chyba nawet lepsza od pierwszej części, nie wiem, może bardziej inspirująca? Język autora jak zwykle extra, szata graficzna również niczego sobie. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Aleksandra F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-16
  Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad  to kolejna genialna książka mojego ulubionego autora. Inspiruje, ciekawi, daje do myślenia. Do tego wszystkiego napisana została w świetny sposób. Nie mam totalnie żadnych zastrzeżeń i nie pozostaje mi nic innego jak dołączyć do tych wszystkich pozytywnych recenzji. Takich pozycji jak ta powinno być znacznie więcej na rynku. Polecam bardzo mocno, zapewne jeszcze wiele razy do niej zajrzę.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 27. lutego, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3189052
Ładowanie...