Xi
Wydawnictwo: Wielka Litera
Liczba stron: 272

Produkty powiązane:

-35%

39,90 zł

26,10 zł

oszczędzasz 13,80 zł (35%)

Dostępność 3 dni robocze
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Kaśka powraca z drugą książką, od dawna wyczekiwaną przez fanów! Po raz kolejny dodaje czytelnikom otuchy, wspiera ich rozwój osobisty i udziela przyjacielskich wskazówek jak poradzić sobie z samym sobą. Jak nikt inny potrafi wzbudzić w ludziach szczere emocje i sprowokować do głębokiej refleksji, choć korzysta z lekkiej formy i za wszelką cenę unika patosu. 

Na potrzeby książki Nosowska wykreowała własną definicję Bambuko jako krainy niepewności, oszukiwania siebie i zatracania swojego potencjału, którą odwiedzamy nie tyle z własnej woli, a wskutek wypadkowej zdarzeń, okoliczności i spotkań z innymi ludźmi. Opisuje Bambuko jako naturalny dla wszystkich i nieunikniony stan, kiedy pozwalamy innym przejąć kontrolę nad naszym życiem. Uświadamia nam, że upadek zdarza się najlepszym i najbardziej świadomym, bo nikt nie jest doskonały, a życie jest pełne zakrętów i niespodzianek. Z Bambuko można wrócić do Krainy Przytomności, choć wymaga to pewnej wprawy i samoświadomości. Powrót oznacza wspinaczkę po swoich indywidualnych Schodach Olśnień i pracę nad samym sobą. Autorka - w typowy dla siebie, zdystansowany i pełen humoru, sposób - zachęca czytelników, by odzyskać poczucie sprawczości i uniezależnić swoje wyobrażenie o sobie od życiowego rollercostera i igraszków losu. Pokazuje też jak nie dać się złym podszeptom i odnaleźć życiową harmonię. 

Lektura “Powrotu z Bambuko” pobudzi Twój umysł, duszę i ciało. Zapewni Ci świetną rozrywkę i godziny śmiechu. Ten zbiór, pozornie lekkich, felietonów to błyskotliwe i celne obserwacje współczesnego świata z wszystkimi jego śmiesznościami i absurdami. Będzie i śmiesznie i chwilami poważnie, a słodko-gorzki obraz (medialnej) rzeczywistości spod pióra nietuzinkowej wokalistki zainspiruje Cię do przyjrzenia się własnemu podwórku. 


Katarzyna Nosowska - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i felietonistka. Przez lata stała na czele zespołu Hey, uznawanego za legendę polskiego rocka. W 2017 r. postanowiła odejść z zespołu i skupić się na własnych projektach. Założyła profil na Instagramie na którym parodiuje celebrytki i wyśmiewa absurdy show biznesu. Pierwsze humorystyczne filmiki stały się inspiracją do napisania w 2018 r. debiutanckiej książki “A ja żem jej powiedziała...”, która szybko stała się czytelniczym bestsellerem.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2897837
Tytuł Powrót z Bambuko
Autor Nosowska Katarzyna
Wydawnictwo Wielka Litera
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 272
Data premiery 2020-09-16
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 0 x 0 x 0
Okładka Miękka
Cena detaliczna 39,90 zł
Nasza cena 26,10 zł
Powiązane tematy: Nowości

Recenzje

0/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
28 Wrzesień, Poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
29 Wrzesień, Wtorek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
29 Wrzesień, Wtorek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
29 Wrzesień, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
28 Wrzesień, Poniedziałek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
28 Wrzesień, Poniedziałek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Ładowanie...