Powrót Geopolityki

Autor prezentuje imponującą wszechstronność zainteresowań, co czyni go jednym z nielicznych polskich badaczy zajmujących się globalną geopolityką i geostrategią. Z wielkim znawstwem pisze nie tylko o ogólnych mechanizmach światowej polityki i jej perspektywach, lecz również analizuje narodowe polityki zagraniczne głównych aktorów światowej sceny. Szczególnie interesujące dla polskiego czytelnika bCzytaj więcej

więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

Autor prezentuje imponującą wszechstronność zainteresowań, co czyni go jednym z nielicznych polskich badaczy zajmujących się globalną geopolityką i geostrategią. Z wielkim znawstwem pisze nie tylko o ogólnych mechanizmach światowej polityki i jej perspektywach, lecz również analizuje narodowe polityki zagraniczne głównych aktorów światowej sceny. Szczególnie interesujące dla polskiego czytelnika będą zapewne rozdziały poświęcone Dalekiemu Wschodowi, w tym Japonii, której polityki autor jest wybitnym znawcą. Niemniej, z równą biegłością Mondry porusza tematykę europejską. Wartość Powrotu geopolityki polega również na tym, że nawet jeżeli niektóre tezy zawarte w tej pracy mogą skłaniać do polemiki, to nikogo nie powinny pozostawić obojętnym.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
2831026
Tytuł
Powrót Geopolityki
Wydawnictwo
Liczba stron
230
Typ okładki
twarda
Rok wydania
2010
Wymiary
21 x 13
Waga
0.47 kg
Wysokość
13 mm
Długość
220 mm
Głębokość
145 mm
Nasza cena
44,69 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Powrót Geopolityki” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność