Xi

Potęga podświadomości

Nowe, uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych wcześniej prac autora, wydanie "Potęgi podświadomości" to zdecydowanie jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano oraz książka, która pomogła już milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele dzięki jedynemu słusznemu sposobowi - gruntownej zmiany myślenia o sobie, o innych i o codziennej rzeCzytaj więcej

Nowe, uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych wcześniej prac autora, wydanie "Potęgi podświadomości" to zdecydowanie jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano oraz książka, która pomogła już milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele dzięki jedynemu słusznemu sposobowi - gruntownej zmiany myślenia o sobie, o innych i o codziennej rzeczywistości. Joseph Murphy - irlandzki pisarz, filozof, nauczyciel, prekursor i krzewiciel myślenia pozytywnego, autor bestsellerowych książek motywacyjnych i poradników dotyczących życia osobistego i zawodowego - udowadnia, że wpływanie na swoją podświadomość i używanie jej do własnych celów może dosłownie zdziałać cuda.

O czym jest książka "Potęga podświadomości"?

"Potęga podświadomości" Josepha Murphy'ego została wydana po raz pierwszy w 1962 roku i od tamtej pory uznawana jest za pozycję kultową i jedną z najważniejszych książek w historii poświęconych zmienianiu swojego życia na lepsze. Podkreślając, że wydarzenia życiowe są w rzeczywistości wynikiem świadomych i podświadomych działań umysłu oraz sięgając do filozofii chrześcijańskiej i dorobku duchowego Dalekiego Wschodu, słynny autor opisuje praktyczne, skuteczne i rewolucyjne techniki, dzięki którym możemy zmienić swoje przeznaczenie poprzez skupienie i przekierowywanie wewnętrznej, cudotwórczej energii płynącej z naszej podświadomości. W oparciu o wieloletnie badania nad głównymi religiami świata, Joseph Murphy doszedł do wniosku, że za każdym życiem duchowym kryje się bowiem wielka moc - i każdy z nas może czerpać z tego ogromne korzyści.

"Potęga podświadomości" - opinie

Książka "Potęga podświadomości" oparta jest na prostej, acz sprawdzonej metodzie mówiącej, że jeśli wierzymy w coś be zastrzeżeń, wątpliwości i lęku, a następnie może zobrazować to w naszym umyśle, to jesteśmy w stanie usunąć wszelkie podświadome przeszkody, które powstrzymują nas przed osiąganiem upragnionych celów. A tym samym nasza wiara może stać się rzeczywistością. Dzięki wnikliwej i przystępnej zarazem narracji "Potęga podświadomości" naucza nas, jak możemy osiągnąć sukces, prestiż, dobrobyt, spokój i poczucie bezpieczeństwa, a także zdobyć przyjaciół, umocnić więzy w małżeństwie i relacjach, pokonać wewnętrzne lęki oraz pozbyć się złych nawyków i destrukcyjnych nałogów. Nie bez przyczyny niniejsza książka uznawana jest za legendarną i po prostu niezwykłą.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3302636
Tytuł
Potęga podświadomości
Wydawnictwo
Liczba stron
288
Data premiery
2022-10-26
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
192 x 126
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.22
Długość
125
Głębokość
185
Wysokość
126
Nasza cena
29,14 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,0/5
1 recenzja
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3302636
Ładowanie...