Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Potęga podświadomości 2.0

Od publikacji pierwszego wydania w 1962 roku sprzedano na całym świecie miliony egzemplarzy "Potęgi podświadomości" autorstwa doktora Josepha Murphy'ego. Nie bez przyczyny książka ta uznawana jest za jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano oraz pozycję, która nieustannie zdobywa rzesze zwolenników w kolejnych pokoleniach. Prekursor i krzewiciel myślenia poCzytaj więcej

Od publikacji pierwszego wydania w 1962 roku sprzedano na całym świecie miliony egzemplarzy "Potęgi podświadomości" autorstwa doktora Josepha Murphy'ego. Nie bez przyczyny książka ta uznawana jest za jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano oraz pozycję, która nieustannie zdobywa rzesze zwolenników w kolejnych pokoleniach. Prekursor i krzewiciel myślenia pozytywnego Joseph Murphy od dekad pomaga ludziom dokonywać gruntownej zmiany w myśleniu o sobie, o innych i otaczającej nas rzeczywistości. W "Potędze podświadomości 2.0" coach i doradca C. James Jensen uzupełnił ceniony poradnik Murphy'ego o nowe lekcje i narzędzia do ćwiczeń - afirmacji, wizualizacji, medytacji oraz umiejętności przywódczych - aby wyzwolić moce naszej podświadomości i tym samym zagwarantować pełnię życia, z której możemy czerpać w niemal każdej dziedzinie.

O czym jest książka "Potęga podświadomości 2.0"?

"Potęga podświadomości 2.0" Josehpha Murphy'ego i C. Jamesa Jensena to odkrywcza, dostosowana do współczesności interpretacja ponadczasowych nauk słynnego autora. Publikacja pozwala odkryć, jak łatwo usunąć bariery dzieląca nas od realizacji marzeń i celów, jakie sobie stawiamy. Autor proponuje metody, dzięki którym możemy bez wysiłku uruchomić procesy osobistego rozwoju i w konsekwencji całkowicie odmienić swoje życie. Książka została wzbogacona o rozszerzony komentarz i zaktualizowane ćwiczenia, dostarczające praktycznego zestawu narzędzi, które pomagają nadać realnego kształtu naszym najgłębszym pragnieniom.

"Potęga podświadomości 2.0" - opinie

Książka "Potęga podświadomości 2.0" została nagrodzoną nagrodą Silver Covr Visionary Award" w 2022 roku. C. James Jensen twórczo rozwija tu prostą i sprawdzoną metodą polegającą na tym, że jeśli wierzymy w coś bez zastrzeżeń, wątpliwości i lęku, możemy zobrazować to w naszym umyśle, a tym samym usunąć wszelkie podświadomie przeszkody, które powstrzymują nas przed osiągnięciem upragnionych celów. Autor dostarcza jednocześnie czytelnikom konkretne narzędzia i ćwiczenia, podpowiadając czytelnikom jak afirmować i wizualizować swoje pragnienia, tak by pokonać podświadome bariery. Uczy jak medytować i pielęgnować przywódcze umiejętności, a tym samym aktywnie przejmować kontrolę nad swoim życiem. Wszystko to czyni z "Potęgi podświadomości 2.0" wyjątkową publikację, która zajmuje należne miejsce obok kultowego oryginału.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3308009
Tytuł
Potęga podświadomości 2.0
Wydawnictwo
Liczba stron
400
Data premiery
2022-11-23
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
188 x 128
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.31
Długość
125
Głębokość
195
Wysokość
128
Cena detaliczna
34,90 zł
Nasza cena
28,19 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Potęga podświadomości 2.0” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 1. marca, piątek
0,00 zł

O Autorze


3308009
Ładowanie...